Joannas Sfaras ekranizuos savo „Mažąjį vampyrą“

Joannas Sfaras ekranizuos savo „Mažąjį vampyrą“

Kalbos į didžiuosius ekranus perkelti „Mažąjį vampyrą“ (pranc. „Petit Vampire“) sklandė jau gana seniai – nuo pat 2011. Pagaliau jos įgauna šiokią tokią konkretesnę formą. Nuo 1999 m. spalio publikuojamas komiksas vėliau buvo paverstas animaciniu televizijos serialu. Tačiau dabar, „Mažojo vampyro“ kūrėjo dailininko ir animatoriaus Joanno Sfaro nuomone, atėjo laikas šiam personažui keltis ir į kino ekranus.

J. Sfaras pats prižiūrės juostos kūrimą. Animacinis filmas pasakos apie neįtikėtiną jauno našlaičio Mišelio ir jauno vampyro Fernando, trokštančio susirasti draugų, bičiulystę. Filme taip pat turėtų būti panaudota medžiaga iš pirmosios komikso dalies „Mažasis vampyras eina į mokyklą“ (pranc. „Petit Vampyre va à l’école“).

Taigi po keleto režisuotų vaidybinių projektų („Dama automobilyje su akiniais ir šautuvu“ / „La Dame dans l’auto avec des lunettes et un fusil“, 2015 m., „Gainsbourg‘as. Didvyriškas gyvenimas“ / „Gainsbourg Vie héroïque“, 2010 m.), J. Sfaras grįžta prie animacijos – iki šiol jis yra sukūręs animacinį filmą „Rabino katinas“ (pranc. „Le chat du Rabbin“, 2011 m.) ir vieną iš segmentų animaciniame filme „Pranašas“ (pranc. „Le Prophète“, 2014 m.). Prie animacinio serialo, sukurto pagal jo komiksą, J. Sfaras neprisidėjo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles