Pasirodė pirmasis Q. Tarantino filmo „Kartą Holivude“ anonsas

Quentinas Tarantino yra vienas tų Holivudo kūrėjų, kurio filmų laukia bene visi žiūrovai. Dar šią savaitę sulaukėme dviejų filmą pristatančių plakatų ir visi su nekantrumu stebėjo interneto erdvė, laukdami pirmųjų žvilgsnių į tai, ką galėsime išvysti liepos ar rugpjūčio mėnesiais. Ir, pagaliau, sulaukėme. Internete pasirodė pirmasis tyzerinis devintojo Q. Tarantino filmo „Kartą Holivude“ (angl. Once Upon a Time in Hollywood“) anonsas.

Režisierius savo filmą nuo pat scenarijaus rašymo pradžios kūrė net penkerius metus. Todėl taip smagu išvysti pirmuosius jo meilės vaisius. Filmas nukelia mus į praėjusio amžiaus septintąjį dešimtmetį, laukinį Holivudą, kuris keitėsi kartu su aplink besikeičiančia kultūra. Tais metais, 1969-aisiais, pats Q. Tarantino buvo vos 7 metų. Tad, įdomu, koks bus jo žvilgsnis į Holivudą dar tais laikais.

Daugiau pasakoti apie patį anonsą kaip ir prasmės nėra. Čia jau galime išvysti tradicinio tipo Q. Tarantino dialogus, kurie tiesiog verčia iš koto. Viskas atrodo subtiliai, labai stilingai ir apgalvota iki paskutinių smulkmenų. Tad spauskite ant žemiau esančios nuorodos ir mėgaukitės trumpa pramoga, tyzeriu į tai, ką išvysime jau šią vasarą.

Filme pagrindinius vaidmenis atliks aibė Holivudo A lygio žvaigždžių. Tai Leonardo DiCaprio, Bradas Pittas, Margot Robbie, Alas Pacino, Timothy‘is Olyphantas, Dakota Fanning, Kurtas Russellas, Jamesas Marsdenas, Emile‘is Hirschas, Timas Rothas, Bruce‘as Dernas ir dar daugybė kitų aktorių. Be to, filme paskutinį kartą išvysime ir visai neseniai mirusį Luke‘ą Perry.

Planuojama, kad „Kartą Holivude“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles