„Vedęs ir turi vaikų“ sugrįš kaip animacinis serialas

„Vedęs ir turi vaikų“ sugrįš kaip animacinis serialas

Šiais laikai jau tapo įprasta klasikinius filmus ar serialus perkurti, vėl naudoti pažįstamas istorijas. Ne viena televizija tiesiog perkuria serialus su kitais aktoriais, o kartais net ir tais pačiais. Tačiau vienas serialas bus tikrai išskirtinai perdarytas. O gal net ir ne perdarytas, nes į televizijos ekranus sugrįš „Vedęs ir turi vaikų“ (angl. „Married… With Children“), tik visiškai kitokiu, animaciniu formatu. Įdomu ir tai, kad sugrįš absoliučiai visi pagrindiniai serialo aktoriai, kad įgarsintų animacinius save.

„Vedęs ir turi vaikų“ buvo itin populiarus serialas, kurį dar net ir dabar rodo mūsų televizijos. Originaliai jis buvo kuriamas nuo 1987  iki 1997 metų – iš viso net 11 sezonų. Seriale buvo pasakojama apie Čikagos priemiestyje gyvenančią Bandžių šeimą, kuriai kasdieniame gyvenime nutinka itin daug kuriozų. Kaip praneša „Deadline“, į serialą garsinti savo veikėjų sugrįš Katey Sagal, Edas O‘Neillas, Christina Applegate ir Davidas Faustino. Serialo scenarijų jau yra parašęs „Šeimos bičo“ (angl. „Family Guy“) vykdantysis prodiuseris Alexas Carteris.

Kol kas dar neaišku, kuriam kanalui serialas „priklausys“ ir kuris jį įsigys. Šiuo metu istorija bandoma parduoti visiems, tačiau bent kol kas originalųjį serialą rodo „Hulu“ ir „Peacock“ platformos, tad nemaža tikimybė, kad kažkuri jų ir įsigys animaciją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles