Naujienos iš „Sostų karų“ fronto: eiliniai hakerių grasinimai dėl finalinės serijos bei galima 8-o sezono premjeros data

Naujienos iš „Sostų karų“ fronto: eiliniai hakerių grasinimai dėl finalinės serijos bei galima 8-o sezono premjeros data

Šie metai „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) gerbėjams tikrai neprasti. Jau šią naktį rimčiausi serijos fanai turės galimybę išvysti šeštąją ir priešpaskutinę sezono seriją (turint omeny, kad visuose sezonuose priešpaskutinės serijos būdavo labiausiai įtemptos – galime ir šį sykį to tikėtis), tačiau daugumai jų malonumą sugadino kiek anksčiau paviešinta piratinė serijos kopija. Ir visgi, čia hakeriai sustoti neketina – teigiama, kad HBO kanalui neatsižvelgus į jų prašymus, netrukus žadama paviešinti ir finalinę – septintą – seriją.

Grupuotė, pasivadinusi „Pono Smito grupė“ (angl. „Mr. Smith group“) teigia jau dabar turintys prieigas prie daugybės HBO platformų bei žada pasidalinti finaline serija anksčiau laiko: „Būkite pasiruošę GOT S& E6 &E7 kaip galima anksčiau“. Ir visgi, grupuotei pasidalinti šeštąja serija nereikėjo, kadangi savo aplaidumą parodė patys HBO, kurių padalinys Ispanijoje per klaidą seriją ištransliavo keturiomis dienomis anksčiau.

Žvelgiant į aštuntąjį sezoną, šią savaitę Jamie Lannisterį įkūnijantis Nikolaj Coster-Waldau atskleidė, kad filmavimai vyks dar vėliau, nei praėjusiais metais. Bendraudamas su portalu „Collider“ šis atskleidė: „Scenarijus dažniausiai gauname likus mėnesiui ar šešioms savaitėms ligi filmavimų pradžios. Tada mes ir žinome, kas įvyks tuose sezonuose, o kas vyks aštuntame – mums dar neaišku“, – teigė aktorius. „Žinome, kad į filmavimus grįšime Spalį, tai gal už kelių savaičių jau gausime ir scenarijus. Aišku, yra labai įdomu, kuo pasibaigs visa ši istorija. Pasirašę sutartis mes visi žinojome, kas nutiks pirmuose trijuose sezonuose, o vėliau jau tik patys sužinodavome sezonams į priekį“.

Kyla natūralus klausimas – kokią įtaką gali daryti šis pavėlinimas aštunto sezono premjerai? Reikia nepamiršti, kad pirmi penki sezonai buvo filmuojami dažniausiai nuo vasaros pradžių ligi gruodžio mėnesio ir premjeros pasirodydavo balandį. Paskutinis septintasis buvo pradėtas filmuoti rugpjūtį, o HBO pirmąją seriją ištransliavo liepos 16-ąją. Aštuntojo sezono pavėlinimas į Spalį gali reikšti tik vieną – sezonas pasirodys arba rudenį, arba kiek vėliau – žiemą (ankstyvi 2019-ieji), kas yra kiek realiau. Pasaulyje šiuo metu jau yra garsiai spekuliuojama, ar HBO kanalas ryšis konkuruoti su AMC reitingų karaliumi – „Vaikštančiais numirėliais“ (angl. „The Walking Dead“).

Ir, žinoma, kol tai tėra spekuliacijos – belieka mėgautis paskutinėmis septinto „Sostų karų“ sezono serijomis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles