„Disney“ priminė apie naujausią „Ralfo Griovėjo“ dalį

„Disney“ priminė apie naujausią „Ralfo Griovėjo“ dalį

Prasidėjus naujiems metams naujienų pasiūlė ir „Disney“ kompanija. Primindama apie save ir kuriamus filmus, kurie pasirodys 2018 metais, ji pasidalijo nauju juostos  „Ralfas Griovėjas“ (angl. „Ralph Breaks the Internet: Wreck-it Ralph 2“) mini anonsu. Šis animacinis filmas yra itin laukiamas mažųjų žiūrovų ir ne tik jų. Pirmoji dalis pasirodė 2012 metais ir sulaukė finansinio pasisekimo bei teigiamo kritikų įvertinimo.

Pirmojoje dalyje pasakojama apie tai, kaip kompiuterinio žaidimo blogajam herojui Ralfui pabosta būti blogu ir jis nusprendžia tapti geru personažu. Įgyvendinant šią užduotį iškyla daugybė netikėtų sunkumų, kuriuos Ralfas privalės įveikti, norėdamas įgyvendinti savąjį tikslą. Filmas tapo dar smagesnis ir patrauklesnis, nes jame buvo galima išvysti ir kitų, žaidimų mėgėjams pažįstamų personažų.

Naujienų apie antrąją filmo dalį buvo pasirodę ir anksčiau, vasarą vykusioje „Disney“ parodoje. Žinoma, jog Ralfas ir jo draugai savo žaidime aptiks bevielio ryšio prietaisą, kurio pagalba galės ištrūkti į daug platesnį žaidimų pasaulį bei naudojantis internetu pasiekti tai, apie ką nė nesvajojo.

Tiksli filmo pasirodymo data nežinoma, tačiau iki lapkričio 21 dienos filmo greičiausiai neišvysime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles