„Netikra vienuolė“ sugrįš į kino ekranus

„Netikra vienuolė“ sugrįš į kino ekranus

Kino studija „Disney“ iš savų archyvų ištraukė dar vieną, finansiškai labai sėkmingą istoriją ir ketina ją perkurti. Tai 1992 metų komedija „Netikra vienuolė“ (angl. „Sister Act“), kuri buvo tokia sėkminga, kad nutiesė kelią tęsiniui ir „Tony“ apdovanojimą pelniusiam Brodvėjaus miuziklui.

Originaliuose filmuose pagrindinį vaidmenį atliko Whoopi Goldberg, tačiau neaišku, ar po daugiau nei 20 metų aktorė sutiks sugrįžti į filmo istoriją. Kadangi tai bus perdirbinys, jai, greičiausiai, nebetektų atlikti to paties vaidmens.

Filmo scenarijų rašo bene geriausiai moterų protagonisčių istorijas rašančių scenarisčių duetas Kirsten Smith ir Karen McCullah, kurios savo darbų sąraše turi „Užsispyrusi blondinė“ (angl. „Legally Blonde“), „Vaikinams tai patinka!“ (angl. „The House Bunny“) ir „Mergina vaikino kelnėse“ (angl. „She‘s the Man“). Kol kas siužetinė linija yra slepiama, bet ji neturėtų nutolti nuo oroginalo – vieno iš Reno viešbučių dainininkė patenka į liudininkų apsaugos sistemą ir papuolą į vieną San Francisko vienuolyną, kuriame apsimeta vienuole ir slepiasi nuo ją persekiojančio mafijozo žudikų.

Filmo prodiusavimu užsiims dar visai ant bangos esanti priodiuserė Allison Shearmur, prižiūrėjusi šių metų „Disney“ finansinį hitą „Pelenė“ (angl. „Cinderella“), kuris uždirbo daugiau nei 530 milijonų dolerių.

Kada pasirodys naujasis filmas studija dar nepraneša.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles