Pirmajame „Šnipų tilto“ anonse – akimirkos iš Šaltojo karo eros

Kino studijos „DreamWorks Pictures“ ir „Fox 2000 Pictures“ pristatė savo būsimojo draminio trilerio „Šnipų tiltas“ (angl. „Bridge of Spies“) pirmąjį anonsą, kuris visus žiūrovus nukels į Šaltojo karo erą ir primins apie laikus, kai JAV ir Sovietų sąjunga kariavo kitokiais ginklais – informacija.

Filmas bus pagrįstas istoriniais įvykiais ir pasakos apie Džeimsą Donovaną, Bruklino advokatą, kuriam klius įvykdyti beveik neįmanomą užduotį – jis turi vykti į derybas, kurių rezultatas turi būti išlaisvintas amerikiečių orlaivio U-2 pilotas.

Anonse trumpai aprodoma apie ką bus filmas. Sukeliama šiek tiek dramos, kai sovietai numuša pažangiausią JAV žvalgybinį orlaivį U-2 ir į nelaisvę paima jo pilotą, o JAV specialieji agentai sulaiko sovietų šnipą. Prasideda derybų procesas, kurį ir turi įvykdyti Dž. Donovanas. Blogiausia tai, kad visuomenė laukia sovietų šnipo kartuvių, o Donovanas įsisuka į situaciją, kurioje spaudimas gali pakeisti visą istorijos tėkmę.

Filmą režisuos triskart JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų laureatas Stevenas Spielbergas, o pagrindinį veikėją, derybininką tarp dviejų valstybių, įkūnys dviejų Oskarų laimėtojas Tomas Hanksas. Scenarijų juostai rašė Mattas Charmanas kartu su Ethanu ir Joeliu Coenais.

Kartu su Tomu Hanksu filme vaidmenis atliks trijų „Tony“ apdovanojimų laureatas Markas Rylance‘as, Scottas Shepherdas, Oskaro nominantė Amy Ryan, Sebastianas Kochas ir Oskaro nominantas Alanas Alda.

„Šnipų tilto“ premjera pasaulyje numatoma šių metų spalio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles