„Disney“ išpildė mirštančio „Žvaigždžių karų“ fano norą pamatyti naujausią serijos filmą

„Disney“ išpildė mirštančio „Žvaigždžių karų“ fano norą pamatyti naujausią serijos filmą

Tarp beprasmių juokelių ir rasistinių komentarų, internete kartais gali būti sukuriami ir maži stebuklai. Tuo neseniai įsitikino Danielis Fleetwoodas, gavęs progą likus daugiau nei mėnesiui iki pasaulinės premjeros pamatyti filmą „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“).

Liepos mėnesį Danieliui buvo diagnozuotas vėžys, kuris yra taip pažengęs, jog, anot daktarų, vaikinui buvo likę vos du mėnesiai iki mirties.

Gydytojus savo atkaklumu nustebinęs „Žvaigždžių karų“ fanas savo artimiesiems pasakojo, kad nori sulaukti naujausios šios kosminės epopėjos dalies pasirodymo. Šią savaitę internete buvo sunku nepastebėti Danielio artimųjų pradėtos kampanijos, raginančios „Disney“ ir filmo režisierių J. J. Abramsą parodyti vaikinui išankstinę filmo versiją, kadangi oficialios premjeros jis gali ir nesulaukti.

Vakar jo svajonė išsipildė. Kampanija #ForceForDaniel buvo sėkminga ir filmas buvo parodytas Danieliui jo paties namuose. Tokį „Disney“ sprendimą jau spėjo pagirti daugybė interneto vartotojų bei serijos žvaigždės Markas Hamillas bei Johnas Boyega.

J. J. Abramsas jau yra pagarsėjęs gerais darbais – prieš filmo „Tolyn į tamsą. Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek: Into Darkness“) premjerą režisierius parodė juostą vaikinui, vėliau mirusiam vos už poros dienų po filmo peržiūros.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ Lietuvos kino teatruose pasirodo gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles