Sprogimai ir chaosas lydi pirmąjį „Vėžliukų nindzių 2“ anonsą

Pernai pasirodžiusi naujausia „Vėžliukų nindzių“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtle“) holivudinė versija žiūrovų ir kritikų per daug nesužavėjo, tačiau finansiškai padėjo į bėdas neretai įklimpstančiai „Paramount“ studijai. Nenuostabu, kad filmas taip greitai susilaukė tęsinio, kurio anonsas pasirodė šį trečiadienį.

„Vėžliukai nindzės 2“ sugrąžins legendinius komiksuose pradėtus kurti veikėjus. Be vieno žymiausių franšizės herojų, kurį šiame filme įkūnys iš serialo „Strėlė“ (angl. „Arrow“) pažįstamas Stephenas Amellas, čia taip pat pasirodys tokie vėžliukų nindzių priešai kaip Bebopas ir Rocksteady.

Kaip galima suprasti iš pirmojo anonso, neverta tikėtis kažko kardinaliai skirtingo nei matėme pirmojoje „Vėžliukų nindzių“ dalyje. Begalė sprogimų, veikiausiai paskatintų filmą prodiusuojančio Michaelo Bay‘aus, chaotiškas veiksmas ir dar daugiau vien kompiuteriu sukurtų veikėjų, kurie praktiškai nepalieka vietos tikriems žmonėms. Juolab kad pats tęsinio siužetas atrodo kaip nelabai vykusi pirmosios „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) dalies kopija.

Į filmą sugrįš pirmosios dalies žvaigždės Megan Fox ir Willas Arnettas bei visi keturi vėžliukus įkūnijantys aktoriai, tarp kurių yra ir Johnny Knoxville‘as.

„Vėžliukai nindzės 2“ kino teatruose pasirodys 2016 m. birželio 3 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles