„Netflix“ atnaujina serialo „Marselis“ su Gérardu Depardieu rodymą

„Netflix“ atnaujina serialo „Marselis“ su Gérardu Depardieu rodymą

„Netflix“ atnaujina prancūzų serialo „Marselis“ (pranc. „Marseille“) rodymą –bus galima pamatyti antrąjį sezoną. „Marselis“ yra pirmasis originalus prancūziškas serialas rodomas „Netflix“.

Antrojo sezono rodymas patvirtintas serialo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje – pirmadienį čia atsirado įrašas, skelbiantis: „Kova nebaigta. #MarseilleNetflix 2 sezonas, jau greitai“.

Tiesa, kol kas neaišku, nei kada antrasis „Marselio“ sezonas bus pradėtas filmuoti, nei kas jame vaidins – žinoma, būtų mažų mažiausiai keista, jei Gérardas Depardieu ar jo pagrindinį priešininką seriale įkūnijantis Benoit Magimelis atsisakytų toliau filmuotis.

Serialą, pasakojantį apie į antrą gyvenimo pusę įkopusį Marselio merą Robertą Taro (akt. G. Depardieu), kurio numatytas akivaizdus įpėdinis (akt. B. Magimel) netikėtai paskelbia politinį karą rinkiminėje kovoje, prancūzų kino kritikai sumaišė su žemėm: „Tai meno sutriuškinimas, industrinis krachas, pirmasis visiškai niekam tikęs [„Netflix‘e“], aštrių žodžių negailėjo „Teleramos“ kritikas Pierre‘as Langlais.

Tarptautiniu mastu šis serialas taip pat sulaukė nepalankios kritikos arba mišrios, išskyrus nebent tuos atsiliepimus, kurie dalijasi bendru entuziazmu dėl G. Depardieu pasirodymo. Pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos leidinys „The Times“ giria šį serialą kaip „drąsų politinį trilerį“ ir G. Depardieu už jo vaidinamą ydų nestokojantį merą.

Aiškindama savo investicijas į europietišką turinį, „Netflix“ Europos Sąjungos valdžios atstovams pateikė oficialią ataskaitą, kurioje nurodoma, jog „Marselis“ sulaukė nemažai žiūrovų visame pasaulyje. Kaip teigia prancūzų spauda, „Marselio“ atnaujinimą lėmė tik tai, kad šis serialas buvo ganėtinai populiarus kitose šalyse.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles