Retai drauge pasirodantys Vinas Dieselis bei Michaelas Caine‘as – draugai, kuriuos suvienijo sudėtinga praeitis

Sunku įsivaizduoti filmą, kuriame pasirodytų Vinas Dieselis ir kuris būtų sutiktas ramiai. O jei šiam tvirto stoto vyrukui draugiją palaiko Holivudo veteranas Michaelas Caine‘as ir švytinti serialo „Sostų karai“ gražuolė Rose Leslie, o reginį lydi ugnies ir specialiųjų efektų šou – susižavėjimo šūksniai garantuoti. Tad nenuostabu, kad Londone šią savaitę vykusi fantastinio veiksmo filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“) premjera tapo išties grandioziniu renginiu.

Didžiausiu premjeros akcentu tapo V.Dieselio ir M.Caine‘o pasirodymas drauge. Daugiau kaip dešimtmetį pažįstamus vyrus pamatyti pozuojančius kartu – tikra retenybė, nors Holivudo žvaigždes sieja tvirta draugystė. Kaip „Daily Star“ pasakojo V.Dieselis, M.Caine‘as jį palaikė sunkiausiomis karjeros ir asmeninio gyvenimo akimirkomis. „Susitikome „Oskarų“ teikimo ceremonijos vakarėlyje tuoj po to, kai grįžau iš pirmojo filmo „Greiti ir įsiutę“ reklaminio turo. Pasikalbėjome, susibičiuliavome. Jis – šeimos žmogus, tad neretai sulaukiu iš jo patarimų. Mes – du gatvės vaikai, prasimušę į Holivudą“, – kalbėjo aktorius. Jis pripažino, kad būtent M.Caine‘o sutikimas filmuotis juostoje „Paskutinis raganų medžiotojas“ paskatino jį prisidėti prie šio projekto, nors jis planavo kurį laiką nesirodyti kine po artimo draugo aktoriaus Paulo Walkerio mirties. „Su Michaelu esame draugai jau trylika metų. Mes kilę iš panašios aplinkos, nepasiturinčių darbininkų šeimų ir viskas ką pasiekėme – mūsų pačių nuopelnas“, – jo ir M.Caine‘o bendrumus vardijo V.Dieselis.

Puikiai nusiteikęs 82-ejų M.Caine‘as taip pat noriai bendravo su žurnalistais ir juokavo planuojantis išeiti į pensiją po kiekvieno naujo jo filmo, tačiau niekaip nesugebantis. „Vis apie tai pagalvoju, tačiau sulaukiu naujo įdomaus pasiūlymo ir grįžtu į darbą“, – kalbėjo jis. M.Caine‘as pridūrė, kad apart filmavimo aikštelės blizgioji Holivudo pusė su puošniomis vakarienėmis ir vakarėliais jo jau seniai nevilioja. „Aš kur kas mieliau leidžiu laiką namuose žiūrėdamas futbolą“, – sakė jis.

Tėvo Dolano rolę jusotoje „Paskutinis raganų medžiotojas“ atlikęs aktorius teigė buvęs suintriguotas vaizduojamos kovos prieš raganas. „Nors šis filmas kiek baugus, pats aš nebibijau nieko. Žinote, pasiekęs mano amžių žmogus dažniausiai praranda visas baimes“, – žengdamas raudonuoju kilimu šmaikštavo M.Caine‘as.

Nuotraukas iš Londone vykusios „Paskutinio raganų medžiotojo“ premjeros su V.Dieseliu, M.Caine’u, žaviąja R.Leslie ir ugnies šou, pamatyti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Spalio 30 dieną Lietuvą pasieksiančiame fantastiniame veiksmo filme „Paskutinis raganų medžiotojas“ V.Dieselis įkūnijo amžinai gyventi pasmerktą herojų Kolderį. Jo laukia nelengva užduotis leistis į lemiamą kovą su šimtmečius žmones kankinusiomis galingomis raganomis, pasiruošusiomis žmonijai suduoti paskutinį smūgį. Narsus ir bebaimis karys yra vienintelis, galintis sustabdyti pasaulinio masto tragediją.

Filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles