Vengdami kontroversijos filmo „Slendermenas“ kūrėjai iškirpo itin šokiruojančias vietas

Vengdami kontroversijos filmo „Slendermenas“ kūrėjai iškirpo itin šokiruojančias vietas

Prieš beveik dešimtmetį pasklidusi Slendermano (angl. „Slender Man“) manija beveik nepaliko nežinančių apie šį veikėją. Prasidėjęs kaip forume vykusio konkurso paveikslėlis, Slendermanas greitai tapo interneto folkloro dalimi su šiurpiais mitais, internetinėmis legendomis (angl. creepypasta), o vėliau ir kompiuteriniu žaidimu, dar stipriau išpopuliarinusiu beveidę, kostiumuotą būtybę. 2014-aisiais pasaulį sudrebino įvykis, kai dvi 12-metės merginos subadė savo bendraamžę klasiokę, teigdamos, kad tai daro Slendermano paliepimu. Natūralu, kad toks veikėjas neliko nepastebėtas Holivudo.

Praėjusią savaitę JAV pasirodžiusiame filme Slendermaną vaidina Doug’as Jonesas, žinomas panašiais šiurpiais vaidmenimis Guillermo del Toro filmuose – aktorius atliko amfibijos vaidmenį „Vandens formoje“ (angl. „The Shape of Water“), Pano ir Blyškiaveidžio „Pano labirinte“ (isp. „El laberinto del fauno“)  ir t.t. Nepaisant to, nepanašu, jog filmo laukia didelė sėkmė: kol kas tik 12% kritikų įvertino juostą teigiamai, o IMDB žiūrovų balų vidurkis vos siekia trejetą.

Sklinda gandai, kad kine išvysime nepilną filmo versiją: anot šaltinių, studija privertė kūrėjus iškirpti kelias svarbias filmo vietas, kai vienas iš 2014-ųjų metų įvykyje dalyvavusių mergaičių tėvų pažėrė kritikos, teigiančios, jog „Screem Gems“ ir „Sony“ bando pasipelnyti iš garsiai nuskambėjusios nelaimės.

Ar tokie iškarpymai pakenkė filmui ir ar kritikai teisūs galėsite įsitikinti ir patys, nes filmo premjera Lietuvoje numatyta jau už savaitės – rugpjūčio 24 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles