Naujausios Bondiados dalies pagrindinę dainą išgirsime jau greitai

Naujausios Bondiados dalies pagrindinę dainą išgirsime jau greitai

Džeimso Bondo franšizė yra itin laukiama ne vien dėl naujų žymiojo šnipo nuotykių. Kiekvienas Bondo filmas turi keletą išskirtinių savybių, kurių gerbėjai laukia ne ką mažiau nei naujų siužeto vingių. Viena tų savybių – pagrindinė filmo daina. Gali būti, kad paaiškėjo, kada mes pagaliau išgirsime už poros mėnesių pasirodysiančios juostos „Spektras“ (angl. „Spectre“) pagrindinę dainą.

Paslaptį atskleidė naujienų portalo „HitFix“ žurnalistas Drew McWeeny, laikomas vienu patikimiausių kino specialistų Holivude. Pasak jo šaltinių, pagrindinė naujojo filmo daina bus oficialiai paskelbta jau šio antradienio ryte (JAV laiku). Būtent rytoj prasideda išankstinė prekyba bilietais į filmo premjerą ir „Sony“ vadovybė mano, kad geresnio būdo paskatinti žiūrovus pirkti bilietus tiesiog nėra.

Kas atliks dainą ir kaip ji skambės kol kas yra absoliučiai nežinoma. „Sony“ tai kruopščiai tebelaiko paslaptyje ir gerbėjams belieka tik spėlioti. Tarp galimų atlikėjų – pastaruoju metu išgarsėję Samas Smithas bei Ellie Goulding. „The Hollywood Reporter“ buvo pranešę, kad bene realiausias kandidatas atlikti pagrindinę „Spektro“ dainą – šiais metais įsikūrimo 30-metį švenčianti grupė „Radiohead“. Kol kas, tiesa, visa tai yra tik spekuliacijos.

Galima neabejoti, kad pagrindinė „Spektro“ daina bus gana greitai išnarpliota ir sukritikuota, kadangi prilygti pirmtakui bus itin sunku. Ankstesnėje Bondiados dalyje „Operacija „Skyfall“ (angl. „Skyfall“) skambėjo britų dainininkės sukurta daina, pavadinimu „Skyfall“. Ji pelnė galybę apdovanojimų, tarp jų – Oskarą, „Grammy“ ir Auksinį gaublį, todėl pateisinti lūkesčius bus nelengva.

Naujosios dainos efektingumu galutinai galėsime įsitikinti lapkričio 6 dieną, kuomet „Spektras“ pasirodys kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles