Danny’is Boyle’as kurs „Traukinių žymėjimo“ tęsinį

Danny’is Boyle’as kurs „Traukinių žymėjimo“ tęsinį

Oskaro laureatas britų režisierius Danny Boyle‘as amerikiečių spaudai prasitarė, kad į ekranus grįš kultinis „Traukinių žymėjimas“ (angl. „Trainspotting“). „Visi keturi pagrindiniai aktoriai nori grįžti. Dabar belieka suderinti jų filmavimosi tvarkaraščius, kas gali būti pakankamai sudėtinga, kadangi du iš jų filmuojasi amerikietiškuose televizijos serialuose“, pasakojo D. Boyle‘as, šiuo metu besiruošiantis biografinio filmo „Steve‘as Jobsas“ (angl. „Steve Jobs“), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Michaelas Fassenbergas, premjerai. Šiam filmui, kuris kino teatrus pasieks jau spalio 9 d., už M. Fassenbergo vaidmenį pranašaujama Oskaro nominacija.

Kol naujasis filmas dar tik keliauja į kino ekranus, D. Boyle‘as už viso gyvenimo kūrybą buvo apdovanotas Telluride‘o medalionu – į specialiai parengtą klipą įtraukta ir įsimintina scena iš „Traukinių žymėjimo“, kur Rentonas (akt. Ewan McGregor) neria į klozetą. Ilgai lauktas ir įvairiomis spekuliacijomis apipintas tęsinys bus kuriamas praėjus daugiau kaip 20 metų nuo 1996 m. pasirodžiusio hito, rodančio jaunų Edinburgo narkomanų drąsias ir žiaurias pramogs ir ne visada sėkmingai pasibaigiančius nuotykius. Nors pasakojama apie Edinburgo jaunuolius, „Traukinių žymėjimas“ daugiausia buvo filmuojamas Glazge. Originalui scenarijų pagal to paties pavadinimo Irvine‘o Welsho romaną parašė Johnas Hodge‘as.

D. Boyle‘as amerikiečių spaudai taip pat atskleidė, kad J. Hodge‘ o scenarijus, kaip jie kol kas vadina „Traukinių žymėjimui 2“, yra siaubingas, tačiau visi pirmojo filmo aktoriai nori kurti tęsinį, tad kai tik pavyks suderinti amerikiečių televizijos serialuose besifilmuojančių aktorių tvarkaraščius, D. Boyle‘as iš karto imsis šio projekto. „Traukinių žymėjimo“ antrai daliai scenarijų J. Hodge‘as rašė pagal I. Welsh‘o romaną „Porno“, kuris ir yra rašytojo sukurtas „Traukinių žymėjimo“ tęsinys. J. Hodge‘as rašė ir kitų D. Boyle‘o filmų scenarijus: „Tas keistas gyvenimas“ (angl. „A Life Less Ordinary“, 1997 m.), „Paplūdimys“ (angl. „The Beach“, 2000 m.) ir „Transas“ (angl. „Trance“).

Tęsinyje bus galima išvysti originaliame „Traukinių žymėjime“ vaidinusius aktorius; Ewaną McGregorą, kuris dar birželį patvirtino, kad „yra pasiruošęs tęsiniui“, Johny Lee Millerį, Robertą Carlyle‘ą, Keviną McKiddą (nors jo personažas originaliame filme mirė), Eweną Bremnerį ir Kelly McDonald. Iš jų, du, apie kuriuos ir kalbėjo D. Boyle‘as, filmuojasi amerikiečių serialuose: J. L. Milleris vaidina Šerloką Holmsą „CBS“ seriale „Elementaru“ (angl. „Elementary“), o R. Carlyle‘as kuris liepą atskleidė, kad „Traukinių žymėjimo“ tęsinio kūrimas „yra kaip niekad realus“, vaidina „ABC“ seriale „Senų senovėje“ (angl „Once Upon A Time“). Amerikiečių serialiuose pasirodo ir kiti „Traukinių žymėjimo“ aktoriai – K. McDonald galima išvysti „HBO“ seriale „Sausas įstatymas: mafijos gimimas“ (angl. „Boardwalk Empire“), o K. McKiddą – „ABC“ „Grei anatomija“ (angl. ‚Grey‘s Anatomy“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles