Gali būti, kad 2019 m. bus filmuojama trečioji agento OSS 117 dalis

Gali būti, kad 2019 m. bus filmuojama trečioji agento OSS 117 dalis

Maždaug prieš metus – 2018 m. vasarį – prancūzų aktorius Oskaro laureatas Jeanas Dujardinas paskelbė Hubero Bonisjė de la Bato, geriau žinomo kaip agento OSS 117, gerbėjų labai laukiamą naujieną – patvirtino, kad praėjus dešimtmečiui nuo filmo „Agentas OSS 117: Rio neatsako“ (pranc. „OSS 117: Rio ne répond plus“) bus kuriama trečioji šios serijos dalis.

Sprendžiant iš aktoriaus socialinio tinklo paskyroje „Instagram“ ką tik patalpinto koliažo, į kurį sudėtos jo vaidinamo personažo nuotraukos ir nuorodos į 2019 metus, panašu, kad trečioji dalis turėtų būti filmuojama jau visai netrukus. Savo paskyroje J. Dujardinas rašo: „#geraipasilinksminsiu 2019… #oss3 #jeanfrancoishalin  #myliu2019 #narciziškas“.

Jei dviejų pirmųjų dalių scenaristas Jeanas-François Halinas ruošiasi sugrįžti, to negalima pasakyti apie ikoniškąjį režisierių Michelį Hazanavičių, nebent įvyko kokių nors pasikeitimų nuo paskutinio karto, kai buvo pranešama apie šį projektą. M. Hazanavičius kol kas užsiėmęs 2018 m. pradėtu kurti ilgametražiu filmu „Pamirštas princas“ (pranc. „Le Prince oublié“), tačiau panašu, kad trečiosios agento OSS 117 nuotykių dalies filmavimas gali prasidėti kiek vėliau, tad gal dar yra vilčių, kad M. Hazanavičius spės sugrįžti? Juolab, kad kol kas oficialiai neskelbiama, kas režisuos trečiąjį filmą apie agentą OSS 117.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles