Kino portalas „Buvau Kine“ pristato laukiamiausius 2019-ųjų metų filmus. II dalis

Kino portalas „Buvau Kine“ pristato laukiamiausius 2019-ųjų metų filmus. II dalis

2019 metai žada daug daug naujų filmų, kuriuos tiesiog nekantraujame išvysti. Tad tęsiame savo lūkesčių sąrašą. O jis tikrai netrumpas. Tad panašu, kad kino salėse praleisime tikrai ne mažiau laiko, nei tai darėme 2018-aisiais.

Kol vieni nekantriai laukia šiurpiojo klouno sugrįžimo ir antrosios siaubo filmo „Tas“ (angl. „IT“) dalies, kiti jau seniausiai savo kalendoriuose raudonai apsibraukė būsimas „Zombių žemės“ (angl. „Zombieland“) ar „Džono Viko“ (angl. „John Wick“) tęsinių premjerų datas. O gal svarbiau išvysti, kuo baigsis „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) epopėja ar išsispręs Skaivokerių šeimos paslaptys? O gal smalsu pamatyti, kaip Džkerio vaidmenį atliks Joaquinas Phoenixas?

Kiek iš jų pateisins lūkesčius ir atsidurs 2019 m. geriausiųjų sąrašuose, o gal ir varžysis dėl apdovanojimų? Kol kas nežinome, tačiau pažvelgę į tai, ką jau dabar įvairiais būdais anonsuoja kino studijos ar atskiri kūrėjai, žinome, ko laukti iš 2019 m.

Justinas Naidzinavičius

Trumpai tariant net neabejoju, kad 2019 m. kino teatre teks apsilankyti dar daugiau kartų nei praėjusiais metais, o ir geromis emocijomis po filmų teks pasidžiaugti dažniau.

10. „Tas: Antroji dalis“ (angl. „It: Chapter Two“). Nors pirmoji dalis man ne itin patiko, visgi pamatyti, kaip istorija klostytis po 27 metų, aš visai noriu.

9. „Zombių žemė 2“ (angl. „Zombieland 2“). Pirmoji dalis privertė daug juoktis ir įvardyti juostą kaip vieną geriausių zombių žanro filmų. Kadangi tiek aktoriai, tiek kūrybinė grupė bus ta pati, tikiuosi jiems viskas pavyks dar geriau.

8. „Velvet Buzzsaw“. Jake‘as Gyllenhaalas, režisierius Danas Gilroy‘us ir juosta apie meno kolekcionierius vasarį debiutuos „Netflix“ platformoje, tad tai bus puiki proga pamatyti laukiamą filmą neišėjus iš namų.

7. „Į žvaigždes“ (angl. „Ad Astra“). Filmo kūrėjai teigia, kad tai bus realistiškiausia kosminė juosta perteikianti kosmoso pavojus, o Bradas Pittas bandys pasirodyti geresniu kosmonautu už Matthew McConaughey.

6. „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“). Šiemet pasakiau sau, kad komiksų juostų mano tope nebebus, bet „Keršytojus“ įtraukiau nekantraudamas pamatyti, kuo viskas baigsis.

5. „Triušis Džodžo“ (angl. „Jojo Rabbit“). Labai mėgstu Taikos Waititi filmus dėl nuostabaus humoro ir genialiai paprasto siužeto, o čia režisierius vaidins Adolfą Hitlerį, tad kaipgi nelauksi.

4. „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wick: Chapter 3“). Antros dalies pabaiga garantavo, kad paskutinė trilogijos apie Babą Jaga dalis bus kosminė. Džonas Vikas prieš visą likusį pasaulį? Skamba tobulai.

3. „Džokeris“ (angl. „Joker“). Vienas talentingiausių šių dienų aktorių įkūnys, jau, atrodo, tobulai suvaidintą personažą. Kaip pasakytų ekspremjeras – „nors lyginti ir negalima, bet palyginkim“. Pamatęs palyginsiu ir pats.

2. „Mes“ (angl. „Us“). Net neabejojau, kad antrą režisieriaus Jordano Peel‘o filmą įtrauksiu į savo topą, o pamatęs filmo anonsą „Mes“ kilstelėjau į antrą vietą. Būtinai pasižiūrėkit anonsą – bus labai nejauku.

1. „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon A Time In Hollywood“). Kadangi esu beprotiškas Tarantino filmų gerbėjas šitos juostos laukiu labiau nei visų kitų kartu sudėjus.

Gabrielė Žutautaitė

Kai matau, kad jau tuoj prasidėsiančiais metais sulauksiu naujų savo mėgstamų režisierių filmų su fantastiškais aktorių sąrašais, pradedu nekantrauti kaip mažas vaikas. Ypač, kai tie režisieriai pasirengę šiek tiek paeksperimentuoti arba sugrįžta su jau puikiai jų filmuose sužibėjusiais aktoriais. Taika Waititi sarkastiška komedija apie Hitlerį, Wes Andersoniški aktoriai Jimo Jarmuscho juostoje arba dar vienas filmas su Saoirsės Ronan ir Gretos Gerwig duetu man skamba kaip antros Kalėdos, ne kitaip.

10. „Dagilis“ (angl. „The Goldfinch“). Nors nesu Nicolės Kidman gerbėja, tikiu, kad puikiu romanu paremta juosta ir „Bruklino“ (angl. „Brooklyn“) režisierius gali būti dešimtuko verta kombinacija.

9. „Velvet Buzzsaw“. Danas Gilroy’us ir Jake’as Gyllenhaalas 2014-aisiais jau įrodė, kad gali puikiai dirbti kartu filme „Nakties klajūnas“ (angl. „Nightcrawler“), įdomu, kokį rezultatą duetas pasiūlys kitąmet.

8. „Karalius“ (angl. „The King“). Net nebandysiu išsisukinėti – kad įtraukčiau filmą į sąrašą, užteko pamatyti savo guilty pleasure Timothee Chalameto pavardę.

7. „Zombių žemė 2“ (angl. „Zombieland 2“).  Iki Taikos Waititi „Ką mes veikiame šešėliuose“ (angl. „What We Do in the Shadows“), pirmoji šio filmo dalis buvo mano viena mėgstamiausių komedijų, tad laukti yra ko.

6. „Kur eini, Bernadete?“ (angl. „Where’d You Go, Bernadette“). Šiuo atveju užteko „Vaikystės“ (angl. „Boyhood“) ir „Prieš…“ (angl. „Before…“) trilogijos režisieriaus Richardo Linklaterio pavardės ir šiek tiek indie stiliaus muzikos anonse, kad suprasčiau, jog mano stilius.

5. „Mes“ (angl. „Us“). Neįtikėtinai nejauku jau vien iš anonso. Po „Pradink“ (angl. „Get Out“) tikrai įdomu, ką dar kraupaus gali pasiūlyti Jordanas Peelas.

4. „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon A Time In Hollywood“). Nors tobulai neatitinka mano skonio, kaip daro pirmosios vietos, režisierius ir aktorių sąrašas yra pernelyg daug žadantis, kad galėtų būti žemiau penketuko.

3. „Mažosios moterys“ (angl. „Little Women“). Vėlgi, užteko režisierės Gretos Gerwig, kurią mėgau dar prieš jai pradedant režisierės karjerą, ir Saoirsės Ronan kombinacijos mano dėmesiui prikaustyti.

2. „Mirusieji nemiršta“ (angl. „The Dead Don’t Die“). Naujausias Jimo Jarmuscho filmas su gana Wes Andersonišku aktorių sąrašu? Sunkiai kažką rasčiau labiau savo skonio.

1. „Triušis Džodžo“ (angl. „Jojo Rabbit“). Užteko pamatyti režisieriaus Taikos Waititi pavardę, kad filmas atsidurtų laukiamiausių filmų sąrašo viršuje. Ką jau kalbėti apie tai, kad jame vaidins dar ir praėjusių metų „Oskaro“ laureatas Samas Rockwellas.

Airida Mėta

Labai tikiuosi, kad ateinantys metai duos geresnį kino derlių, nei šių metų vidutinybių gausybės ragas. Sąrašas tų, dėl kurių jau kryžiuoju pirštus laukdama, kad tikrai būtų pavykę ir verti visų metų laukimo! Mėgstamiausi režisieriai ir aktoriai. Dar paliekant kokį vieną nekryžiuotą pirštą tiems naujokams, kurie ateinančiais metais taps maloniu atradimu!

10. „Žalioji knyga“ (angl, „Green Book“). Šio filmo anonsas jau sukasi ekranuose. To kabliuko užteko, kad susidomėjimas virstų laukimu. Biografinė komedija, drama, apie amerikietį vairuotoją ir afroamerikietį pianistą. Du talentingi aktoriai – Viggo Mortensenas ir Mahershala Ali. Ir nominacijų derlių jau skinantis filmas.

9. „Lietinga diena Niujorke“( angl. „A Rainy Day in New York“). Woody’is Allenas ir Timothee Chalametas. Ar reikia dar kažką pridurti?

8. „Džudi“ (angl. „Judy“). Dar viena muzikinė biografinė drama apie 1970-ųjų žvaigždę Judy Garland. Muzikiniai filmai turi papildomą oro pagalvę – jei nepavyktų pats filmas, visada tikiuosi, kad atpirks bent muzikinis takelis.

7. „Virtuvė“ (angl. „The Kitchen“). Įdomu, ką pridirbti šioje 1970-aisiais vyksiančioje virtuvėje planuoja Niujorko gaujų žmonos. Viena iš jų – niekada nenuvilianti aktorė Elisabeth Moss.

6. „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon A Time In Hollywood“). Nes režisieriaus ir aktorių sudėtis labai vilioja. Quentinas ir DiCaprio!

5. „Mektubas, mano meilė. Antra dalis“ (angl. „Mektoub, My Love: Canto Due“). Jei kas šėlot šitam vasariškam reginy, kurį rodė „Kino pavasaris“, turbūt laukiate ir antrosios atostogų dalies. Bent jau aš laukiu.

4. „Serenity“. Ar jūs matėt, ką šis Stevenas Knightas išdarinėja kurdamas „Birmingemo gauja“ (angl. „Peaky Blinders“) serijas, ar, pavyzdžiui, filmą „Lokas“ (angl. „Locke“)? Paveikių istorijų kūrimo genijus, kuris tikiu, nustebins ne mažiau ir dar kartą.

3. „Rocketman“. Tęsiant 2018-aisiais pradėtus muzikinių filmų reikalus, labai įdomu, ką „Bohemiškoje Rapsodijoje“ apšilęs kojas pasiūlys Dexteris Fletsheris. Šįkart – biografinėje juostoje apie Eltoną Johną. Panašu, laukia daug muzikos!

2. „Vadink mane savo vardu“ (angl. „Untitled Call Me By Your Name“) tęsinys. Neaišku nei kada tiksliai, bet kada nors pasirodys filmo „Vadink mane savo vardu“ tęsinys! Šis, pirmasis, filmas buvo metų topų topas, tad nelieka nieko kito, kaip tik pradėti jau labai laukti! Kad ir kuriais metais jis bepasirodytų.

1. „Matijas ir Maksimas“ (pranc. „Matthias & Maxime“). Nes Xavieras Dolanas yra magija. Net jei tai būtų tuščio ekrano filmas, jis padarytų tai „dolaniškai“. O šiame jis pats turėtų dar ir vaidinti, kartu su Anne Dorval. O dievai, suteikit jėgų (greičiau su)laukti!

Andrius Smirnovas

Peržiūrėjau pernai metų laukiamiausių dešimtuką – visi filmai jau matyti, trys pateko tarp geriausių. Iš 2018 metų derliaus tikėjausi skanesnių vaisių – nemažai kino projektų nuvylė. Belieka palinkėt sau ir visiems kino mėgėjams, kad kitais metais situacija būtų geresnė. Laukiamų filmų nemažai, tad gaila užribyje palikti šiuos: „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“), „Vyrai juodais drabužiais 4“ (angl. „Men in Black: International“), „Žaislų istorija 4” (angl. „Toy Story 4“), „Pragaro vaikis“ (angl. „Hellboy“), „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ (angl. „How to Train Your Dragon: The Hidden World“), „Naminių gyvūnėlių kapinės“ (angl. „Pet Sematary“) ir t.t. O dešimtukas laukiamiausių 2019 m. filmų atrodo štai taip:

10. „Liūtas karalius“ (angl. „The Lion King“). Pasitelkiant kompiuterinę grafiką, buvo atkurtas nostalgiją keliantis bei klasika tapęs 1994 m. filmas. Kadangi kūrybinė komanda praeityje pasižymėjo kokybiškais darbais, tai tampa itin įdomiu ir laukiamu kino projektu.

9. „Alita: kovos angelas“ (angl. „Alita: Battle Angel“). Futuristinis filmas, paremtas Yukito Kishiro postapokaliptine mokslinės fantastikos manga. Labai gali būti, kad 200 mln. JAV dolerių biudžetas kino meistrų rankose pavirs tuo, kas pateks į IMDb 250-tuką. Bent jau tokį įspūdį galima susidaryti klausant Jameso Camerono bei Roberto Rodriguezo kalbų. Laukti liko ne daug – premjera įvyks vasario 14 d.

8. „Airis“ (angl. „Irishman“). Ilgai lauktas Martino Scorsese‘s biografinis-kriminalinis filmas, kuris, tikiuosi, nebus eilinį kartą atidėtas.

7. „Žvaigždžių karai: IX Epizodas“ (angl. „Star Wars: Episode IX“). Paskutinė naujosios trilogijos dalis, turinti sudėlioti ne vieną tašką ant „i“.

6. „Tas: Antroji dalis“ (angl. „It: Chapter Two“). Po pasirodžiusios ganėtinai sėkmingos Stiveno Kingo vieno didžiausių siaubo romanų ekranizacijos tęsinys tampa ne mažiau laukiamas.

5. „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wick 3: Parabellum“). Pirmoji dalis buvo gera, antroji – puiki. Tendencijos geros, belieka sulaukti trečiosios.

4. „Džokeris“ (angl. „Joker“). Joaquinas Phoenixas, specialiai vaidmeniui pakoregavęs kūno linijas ir išvaizdą, įkūnys itin populiarų Džokerio personažą. Juostoje bus galima išvysti ir Robertą De Niro. Filmas, kuris tikiuosi puikiai atskleis vieną įdomiausių antagonistų kino istorijoje – turėtume sužinoti, kaip ir kodėl jis tapo toks, koks yra.

3. „Stiklas“ (angl. „Glass“). Dviejų skirtingų filmų – „Nepalaužiamojo“ (angl. „Unbreakable“) ir „Skilimo“ (angl. „Split“) istorijos sujungiamos į vieną. Bruce‘as Willisas, Samuelis L. Jacksonas, Jamesas McAvoy‘us.

2. „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“). Quentinas Tarantino, Leonardas DiCaprio, Bradas Pittas– šių aktorių ir režisieriaus užtenka, kad filmas patektų į laukiamiausių sąrašus.

1. „Keršytojai: pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“). Virš 2 mlrd. JAV dolerių uždirbęs filmas „Keršytojai: begalybės karas“ pasibaigė stipriai, todėl nedelsiant norisi išsiaiškinti, kaip viskas baigsis.

Eglė Dzedulionytė-Čebanauskienė

Ateinantys kiaulės metai žada būti ne tokie ir kiauliški kino gurmanams. Į didžiuosius ekranus atkeliaus tikrai daug dėmesio vertų filmų, tad iš tokio gausybės rago išskirti tik dešimt – užduotis nelengva. Žvelgdama į ateinančius kino metus keliu nemažus lūkesčius ir tikiuosi, kad nusivylimų bus labai mažai. Taigi, nedaugžodžiaujant, keliaujam į 2019 – uosius:

10. „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wik: Chapter 3“). prieš penkerius metus prasidėjusi trilogija tapo šviežiu oro gurkšniu trilerių gerbėjams. Pirmosios „Džono Viko“ dalys dovanojo puikų siužetą, nepriekaištingą vaidybą ir preciziškai išrutuliotą veiksmą. Tikiuosi trečioji dalis nudžiugins ne mažiau nei pirmosios dvi.

9. „Alita: kovos angelas“ (angl. „Alita: Battle Angel“). šio filmo kūrėjų kėdes okupavo du kino grandai – Jamesas Cameronas ir Robertas Rodriguezas. Toks kino kūrėjų duetas turėtų tikrai nustebinti.

8. „Stiklas“ (angl. „Glass“). 2000 –aisiais pasirodė pirmasis šios trilogijos filmas – „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“) ir beveik po septyniolikos metų pertraukos dienos šviesą išvydo antroji dalis „Skilimas“ (angl. „Split“). Nepaprastai sėkmingas ir įdomus trileris jau kitąmet sulauks trečiosios dalies, filmo „Stiklas“ (angl. „Glass“), kuriame išvysime aktorių Jameso McAvoy‘aus, Bruce‘o Williso ir Samuelio L. Jackono pasirodymus. Laukia intriguojanti patirtis kino teatro kėdėje.

7. „Ledo šalis 2“ (angl. „Frozen 2“). Iki šiol nerimsta aistros dėl pasklidusių gandų apie pagrindinės veikėjos Elzos homoseksualumą. Aš labai tikiuosi, kad šie gandai įgaus realų kūną ir pagaliau išvysime pasaką apie meilę, kuriai nesvarbi lytis.

6. „Zombių žemė 2“ (angl. „Zombieland“).  Pirmoji šio kino hito dalis buvo tiesiog fantastiška – brutali, juokinga ir kaip reikiant zombiška. Tikėkimės režisierius Rubenas Fleischeris nepakartos „Venomo“ (angl. „Venom“) nesėkmės ir kino žiūrovams padovanos dar vieną, zombiais apsitaškiusią kino pramogą.

5. „Džokeris“ (angl. „Joker“). Į gausias aktorių gretas, kurie yra įkūniję legendinį Betmeno priešą Džokerį, galime įrašyti ir Joaquiną Phoenixą, kuris kitąmet pasirodys šio blogiuko solo filme. Lūkesčiai išties nemaži, o aktoriaus Heatho Ledgerio iškelta kartelė tokia aukšta, kad net nesimato horizonto. Ar pavyks Puerto Rike gimusiam žavingajam Joaquinui pranokti savo pirmtaką? Nekantrauju pamatyti.

4. „Žaislų istorija 4“ (angl. „Toy Story 4“). Pirmoji dalis, pasakojanti apie žaislų gyvenimą, pasirodė 1995 –aisiais ir buvo nominuota net trim Oskaro statulėlėms. Vėliau sekė neprastesni tęsiniai, kurie taip pat puikavosi auksinių statulėlių nominantų sąrašuose. Ir štai praėjus beveik dvidešimt ketveriems metams atėjo laikas paskutiniajai istorijos daliai. Ar prireiks servetėlių? Tomas Hanksas, įgarsinantis pašėlusį kaubojų Vudį, sako – tikrai taip.

3. „Tas: antroji dalis“ (angl. „IT: Chapter Two“). Stepheno Kingo romanų ekranizacijos skaičiuoja ne vieną dešimtmetį, o prieš metus pasirodęs filmas „Tai“ (angl. „IT“) susišlavė beveik 700 mln. JAV dolerių. Ir tikrai ne veltui – tai buvo viena įdomiausių ir baisiausių kino istorijų 2017–aisiais. Tad nenuostabu, kad kitąmet išvysime ir jos tęsinį. Ar jis nebus prisvilęs? Pamatysime kitų metų pabaigoje.

2. „Kartą Holivude“ (angl. „Once in Hollywood“). Čia nedaugžodžiausiu, tiesiog – Quentinas Tarantino. Ir Bradas Pittas. Ir Leo. Ir Kurtas Russellas. Ir Alas Pacino. Ir…

1. „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: The Endgame“). Tai bus dešimtmemčio kelionės pabaiga ir nėra ką čia slėpti, tai bus pelningiausias kitų metų filmas. Kuris, neabejoju, padovanos įspūdingus specialiuosius efektus, milžinišką veiksmo dozę ir daug netikėtumų.

Benas Venckaitis

Pagaliau 2019-ieji. Laukiau šių metų, tikiu, pamatysime labai daug gero kino, pradedant nuo Quentino Tarantino sugrįžimo į didžiuosius ekranus, baigiant paskutine naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalimi. Pasižiūrėkime į mano TOP 10 laukiamiausių.

10. „Kingsman: Didysis žaidimas“ (angl. „Kingsman: The Great Game“) – dar viena trilogijos dalis, kurią noriu pamatyti vien dėl to, kad nusivyliau antrąja, ir tikiuosi, kad trečioji ištaisys padarytą žalą. Juk pirmasis filmas buvo toks geras, galbūt jiems pavyks tą sėkmę atkartoti?

9. „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) – prieš savaitę išdėjau superherojų filmus į šuns dienas, bet po velnių, vis tiek noriu pamatyti tą paskutinę „Keršytojų“ dalį, nors tu ką. Vis dėlto kažką šie filmai turi. Pažiūrėsim, ar vis dar turi.

8. „Prie amžinybės vartų“ (angl. „At Eternity‘s Gate“) – dar vienas biografinis filmas, šįkart apie nuostabų menininką Vincentą Van Goghą, kurį vaidins Willemas Dafoe. Atrodo daug žadančiai, tad tikrai įvertinsiu, kviečiu tai padaryti ir jus.

7. „Mes“ (angl. „Us“) – vėlgi, nesu siaubo žanro gerbėjas, bet režisierius Jordanas Peele’as praeitais metais labai nustebino su savo debiutu „Pradink“(angl. „Get Out“). Labai noriu pamatyti, kiek patobulėjimo įvyko, ir ar antras darbas bus net geresnis už pirmąjį.

6. „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wick 3: Parabellum“) – pirmosios dvi dalys buvo vieni geriausių šių laikų veiksmo filmų. Nors ir nesu šio žanro gerbėjas, bet labai laukiu trečiosios dalies.

5. „Žvaigždžių karai: IX Epizodas“ (angl. „Star Wars: Episode IX“) – visada buvau „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) gerbėjas, tad nekantriai laukiu ir paskutinės naujosios trilogijos dalies. Praeitos dalys nenuvylė, tad tikiuosi, trilogija bus pabaigta taip, kad žiūrovams patiks.

4. „Rocketman“ – visąlaik labai suskystu dėl filmų apie muziką, ypač biografinių apie muzikantus. Čia turėtume pamatyti Eltono Johno gyvenimą, ir turiu lūkesčių, kad filmas kokybe nenusileis net „Bohemijos Rapsodijai“.

3. „Džokeris“ (angl. „Joker“) – vienas mano mylimiausių aktorių Joaquinas Phoenixas vaidins vieną mano mėgstamiausių komiksų veikėjų – Džokerį. Tikiu, kad bus labai gerai.

2. „Žaislų istorija 4“ (angl. „Toy Story 4“) – nors ir manau, kad su trečiąja dalimi seriją reikėjo užbaigti, ji man vis tiek  be galo patiko ir patinka. Laukiu ir ketvirtojo filmo.

1. „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon A Time In Hollywood“) – vien dėl šio filmo labai laukiau šių metų, ir negaliu sulaukti vasaros, kada pamatysime naujausią Quentino Tarantino pasąmonės produktą, ypač dėl vėl puikiai surinktų aktorių.

Justas Jonas Mockus

Ateinantys kinematografiniai metai, bent jau mano akimis, atrodo kvapą gniaužiantys: rodosi, jog iš vien būsime manipuliuojami ambicingų projektų, plaučius vakuumuojančių tęsinių ir kai kurių filmų serijų perkrovimų ir, deja, užbaigimų virtinės. Buvo nepaprastai sunku sudėti dešimt laukiamiausių filmų, kai už jų stovi dar koks pusšimtis kitų perlų, tačiau mano prioritetai būtų šie:

10. „Liūtas karalius“ (angl. „Lion King“). *Tuk Tuk* Ar čia gyvena devyniasdešimtųjų siela? Mes čia Jums turime tokį paketėlį nuo XXI amžiaus. Tai visiškai perkrauta ir inovatyviausia animacijos forma pateikiama gražiausia bei skaudžiausia Jūsų vaikystės istorija. Tai filmas, į kurį vargu, ar vaikams liks vietų, nes į šviežiausius seansus viską bus išpirkę 25+ metų nostalgija varomas „jaunimas“.

9. „Stiklas“ (angl. „Glass“). M. Night‘as Shyamalanas 2000 metais pristato savo projektą „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“). 2016 metais jis pristato tarpinę serijos dalį „Skilimas“ (angl. „Split“). Galiausiai, visi šios visatos herojai (kai kurie dar kartą) susitiks galutinėje trečiojoje šios filmų serijos dalyje. Noras pamatyti, kuo baigsis net devyniolika metų nokę įvykiai, tiesiog verčia netverti savame kailyje.

8. „Iksmenai. Tamsusis Feniksas” (angl. „X-Men:Dark Phoenix”). Net 3 metus ilsėjęsi nuo šios visatos įvykių, mes visi, manau, su nekantrumu laukiame pamatyti, kaip įvykiai klostysis toliau, ypač, kai čia pirmą kartą dėmesys visiškai bus sukoncentruotas į vieną kertinių šios visatos veikėjų Džinę Grey.

7. „Džokeris“ (angl. „Joker“). Nors „DC“ kinematografinė pusė, metai po metų, pakankamai sunkiai atsispyrinėja nuo žemės lyginant su „Marvel“ visata, vienas jų veikėjas visados yra aukščiau kitų (įskaitant „Marvel“) – tai Džokeris.  Ir nuo Heatho Ledgerio įkūnytos jo koncepcijos, kuri jau po aktoriaus mirties jam atnešė vienintelį Oskarą apdovanojimų istorijoje, gautą komiksų visatos ekranizacijoje, bei Jaredo Leto… bandymo… (atleiskite, ši dalis šiek tiek tąso skrandį) jį atkartoti „Savižudžių būryje“ (angl. „Suicide Squad“) – mes atsiduriame arčiausiai šio antagonisto koncepcijos, ir laikome sukryžiavę visus pirštus, kad jis bent kiek priartėtų prie Heatho įkūnytos versijos.

6. „Detektyvas Pikaču“ (angl. „Detective Picachu“). Vienas iš įdomiausių ir labiausiai intriguojančių komedinių projektų ateinančiais metais, kuris, bent jau iš filmo pristatymo klipuko, tiesiog negalėjo palikti abejingų.

5. „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon A Time In Hollywood“). Na, nežinau kaip Jūs, bet man šis filmas tapo vienu laukiamiausių, kai jo režisierius paaiškėjo esąs Quentinas Tarantino.  Nuo jo paskutinio perlo „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) jau bus praėję keturi metai, ir, žmogau, šie metai buvo tikrai per daug ilgi.

4. „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wick 3: Parabellum“). Tai, ko gero, jau antrasis projektas po „Matricos“ (angl. „The Matrix“) trilogijos, kuomet Keanu Reeves‘as čia tiesiog save užpatentavo kaip vieną kokybiškiausių veikėjų rinkoje. Pirmosios dvi dalys manęs nepaliko abejingo, ir, tiesiog, negalėjau nepaminėti savo metų tope trečiosios dalies.

3. „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“). Dėl šio filmo svarbos esu apsidžiaugęs ne tiek dėl jos, kaip veikėjos, galimos įtakos „finaliniam“ serijos etapui, kiek dėl paties faktoriaus, jog į šią visatą ji yra įtraukiama kaip visiškai šviežio oro gurkšnis, kuriuo paskutinį kartą taip mėgavomės stebėdami „Juodąją panterą“ (angl. „Black Panther“).

2. „Tas: Antroji dalis“ (angl. „It: Chapter Two“). Kaip siaubo filmų fanatikas tiesiog negalėjau palikti už borto šio perlo antrosios dalies. Ir nors ši svajonė pasirodys tik rugsėjo mėnesį, laukimas tikrai yra to vertas.

1. „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“). Na ir, tikriausiai, maža kam abejonė, koks yra laukiamiausias metų filmas. Žinoma! Daugiau kaip dešimt metų kurta ir plėtota istorija galiausiai pasiekė savo kulminaciją, ir mums nelieka nieko kito, kaip tik beatodairiškai laukti tos lemtingosios premjerinės dienos.

Mantas Skvarnavičius

Ateinantys 2019 metai kino fanams nusimato tikrai puikūs, nes išvysime nemažai senokai lauktų filmų. Vieni laukiamesnių filmų iš „Disney“ tikrai bus „Liūtas karalius“ ir „Dambis“ adaptacijos į vaidybinius filmus, o kompanijos metų perlas, kuris sudrebins kino teatrus jau ateinantį pavasarį, manau, kad bus „Keršytojai: pabaiga“.

10. „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“). Filmas, kuris užbaigs dabartinį „Marvel“ kino visatos etapą ir bus paskutinė „Keršytojų“ dalis, tikrai gali būti vienas laukiamiausių kitų metų filmų. Serijos kulminacija, iki kurios buvo eita net 10 metų, bus pagaliau pasiekta, todėl galime ruoštis tikrai įspūdingam ir įsimintinam kino įvykiui.

9. „Džokeris“ (angl. „Joker“). Informacijos stoka ir mistikos šydas gaubiantis šį filmą jį padaro dar labiau laukiamu. Joaquinas Phoenixas gali būti kitas pretendentas į geriausio Džokerio sostą ir tikrai su dideliu nekantrumu galime jo laukti kino teatrų ekranuose.

8. „Tas: Antroji dalis“ (angl. „It: Chapter Two“). Kraupusis klounas Penivaisas ir vėl sugrįš, o po pirmosios dalies sėkmės, jis tai padarys baisiau ir su dar daugiau baimę keliančių vaizdų. Ką mums paruoš šio filmo komanda dar nėra aišku, bet, kad jie tai bandys daryti dar geriau ir baisiau, yra tikrai savaime garantuota.

7. „Godzila: Monstrų karalius“ (angl. „Godzilla: King of Monsters“). Vienas laukiamausių filmų tiems, kurie kaip aš, užaugo žiūrėdami „Godzilą“ ir kitus monstrus prieš kuriuos ji kovojo. Tai bus tikra veiksmo ir specialiųjų efektų bomba, kurios tikrai negalima praleisti.

6. „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“). Pirmoji moteris superherojė įžengia į „Marvel“ kino visatą. Spėjama, kad ji yra raktas į „Keršytojų“ patirto pralaimėjimo ištaisymą, bet paliekame šio klausimo atsakymą jai pačiai.

5. „Anabelė 3“ (angl. „Untitled Annabelle Film“). Po antrosios „Anabelės“ dalies pasisekimo jos tęsinys gavo tikrai didelę lūkesčių naštą, dėl kurios jis ir tampa šio dešimtuko nariu. Ką apsėstoji lėlė mums paruoš ateityje ir kaip stipriai reikia ruoštis jai? Sužinosime jau kitų metų vasarą.

4. „Žmogus-voras: Toli nuo namų“ (angl. „Spider-Man: Far From Home“). Jau visų pamėgto, Tomo Hollando vaidinamo, Žmogaus-voro sugrįžimas į kino teatrų ekranus yra laukiamas nuo jo naujausio pasirodymo filme „Keršytojai: begalybės karas“. Veiksmas, geras humoras ir Žmogus-voras, o ko daugiau reikia geram filmui?

3. „Liūtas karalius“ (angl. „Lion King“). Legenda tapusio animacijos filmo perkūrinys žiūrovus stebins ir daugelį grąžins į vaikystę jau kitų metų vasarą. Ankstyvieji anonsai jau atskleidė, ko galima tikėtis bei kaip atrodys Simba su kitais savo draugais gyvūnais.

2. „Žaislų istorija 4“ (angl. „Toy Story 4“). Dar vienas filmas iš serijos apie žaislų gyvenimą, išgyvenimus ir nuotykius. Sklando kalbos, kad filmavimo darbų pabaiga pravirkdė patį Tomą Hanksą, todėl tikrai galime tikėtis dar vieno emocijų pilno animacinio filmo.

1. „Dambis“ (angl. „Dumbo“). Užaugusiems su „Disnėjaus“ animacija šis filmas bus tikrai didelė dovana. Anonsuose matyti aktoriais bei specialiaisiais efektais atkurtas cirko drambliukas į kino teatrus sukvies visų amžiaus grupių žiūrovus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles