„Tamsiosios Teisingumo lygos“ filmas jau greitai taps realybe

„Tamsiosios Teisingumo lygos“ filmas jau greitai taps realybe

Kitais metais visu galingumu „DC Comics“ filmų visatą pradėsianti „Warner Bros.“ studija nebijo eksperimentuoti ir ryžtasi kurti vis ambicingesnius projektus. Panašu, kad daugybe gandų apsuptas filmas „Tamsioji Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League Dark“), pasak „Latino Review“, galiausiai išvis dienos šviesą.

„Tamsiosios Teisingumo lygos“ scenarijų jau prieš kurį laiką parašė režisierius Guillermo Del Toro. Dėl nesutarimų su studija jis projektą paliko, tačiau scenarijus taip sužavėjo jos vadovus, kad vis dar yra dedamos didelės pastangos filmo sukūrimui. Įtakingasis prodiuseris Scottas Rudinas neseniai prisijungė prie projekto, todėl „Warner Bros.“ į viską žiūri itin rimtai.

„Tamsioji Teisingumo lyga“ „DC“ komiksų pasaulyje pasakoja apie superherojų komandą, kuriai yra patikimos užduotys, netinkančios įprastinei Teisingumo lygai. Tamsiosios Teisingumo lygos nariai pasižymi kur kas keistesnėmis galiomis nei įprastoji komanda, todėl jie yra daugelio skaitytojų numylėtiniai.

Kol kas tiksliai nežinoma, kokie veikėjai pasirodys „Tamsiojoje Teisingumo lygoje“, tačiau gandų jau yra. Žymusis rūkalius Džonas Konstantinas taps pagrindiniu juostos veikėju ir studija siekia, kad jį vaidintų aukščiausio lygio žvaigždė – pranešama, kad jau deramasi su Colinu Farrellu ir Ewanu McGregoru. Pelkių žmogaus (angl. Swamp Thing) vaidmeniui G. Del Toro buvo pasiūlęs Roną Perlmaną, su kuriuo jiedu dirbo „Pragaro vaikio“ (angl. „Hellboy“) filmuose, ir „Warner Bros.“ šis pasiūlymas vis dar tinka.

Madam Ksanadu vaidmuo jau buvo pasiūlytas aktorei Monica Belluci. Tarp filme galinčių pasirodyti veikėjų taip pat yra ir Numirėlis (angl. Deadman) ir Zatana.

„Tamsioji Teisingumo lyga“ simbolizuoja, kad „Warner Bros.“ nevengia labiau eksperimentinių sprendimų. Iš mažiau žinomų veikėjų sudaryta komanda atrodo kaip studijos noras plėsti „DC Comics“ visatą, o kartu su prognozuojama „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) sėkme galime tikėtis sulaukti daugiau tokio tipo projektų.

Naujausias „DC Comics“ filmas „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) pasirodo 2016 m. kovo 23 dieną. Įprastosios „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filmas pasirodys 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles