„Zulanderis 2“ kino teatruose pasirodys jau kitąmet

„Zulanderis 2“ kino teatruose pasirodys jau kitąmet

Į populiariąją kultūrą greitai patekęs ir iki šiol gausiai cituojamas filmas „Zulanderis“ (angl. „Zoolander“) pagaliau sulauks tęsinio. Nuo pat jo pasirodymo 2001 metais gerbėjai vis reikalaudavo antrosios filmo dalies, o dabar viskas vyksta iš tikrųjų.

Apie antrąją filmo dalį jo kūrėjai paskelbė išskirtiniu būdu. Aktoriai Benas Stilleris ir Owenas Wilsonas, kurie parašė pirmąją dalį ir joje atliko pagrindinius vaidmenis, persirengę savo veikėjų drabužiais pasirodė šiuo metu vykstančioje Paryžiaus mados savaitėje. Jie žingsniavo podiumu kartu su tokiais modeliais kaip Kate Mara, Cara Delevingne bei Nicky Hilton.

Iškart po to „Paramount“ studija oficialiai paskelbė, kad antroji „Zulanderio“ dalis pasirodys kitų metų pradžioje, o juostos filmavimas jau vyksta. Tai nėra visiškai netikėta žinia. Naujienų portalai apie potencialų filmo tęsinį kalbėjo jau kurį laiką, o pernai buvo išsiaiškinta, kad aktorius Justinas Theroux parašė ir režisuos patį filmą. Jame, be sugrįžtančių B. Stillerio, O Wilsono bei Willo Ferello, taip pat pasirodys ir aktorė Penelope Cruz.

Pirmoji „Zulanderio“ dalis, net jeigu savo metu ir nesusilaukė didelės finansinės sėkmės, ilgainiui tapo tikru populiariosios kultūros ir ypač interneto fenomenu. Filme buvo pasakojama apie modelį, įkūnijamą B. Stillerio, kuris privalo nužudyti Malaizijos ministrą pirmininką. Dėl kontraversiškų šios komedijos elementų ji neretai buvo lyginama su praėjusių metų pabaigoje tikrą ažiotažą visame pasaulyje sukėlusiu filmu „Interviu su diktatoriumi“ (angl. „The Interview“), kurio pagrindiniai veikėjai privalėjo nužudyti Šiaurės Korėjos diktatorių.

„Zulanderis 2“ kino teatrus pasieks 2016 metų vasario 12 dieną, o dabar kviečiame pasižiūrėti, kaip B. Stilleris ir O. Wilsonas pasirodė Paryžiaus mados savaitėje:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles