Šiais metais bus pradėta filmuoti trečioji „Trono“ dalis

Šiais metais bus pradėta filmuoti trečioji „Trono“ dalis

Dar viena legendinė kino franšizė šią savaitę patvirtino, kad gyvename tikrame tęsinių pasaulyje. Kaip iš pradžių pranešė vietinis Vankuverio tinklalapis, o vėliau pačią žinią patvirtino ir didesni naujienų portalai, dar šiais metais bus pradėta filmuoti trečioji kultinio filmo „Tronas“ (angl. „Tron) dalis.

Kol kas apie patį projektą yra žinoma labai nedaug. Iš atskirų pranešimų aišku nebent tai, kad kaip ir 2010 metais sukurtoje antrojoje franšizės dalyje „Tronas. Palikimas“ (angl. „Tron: Legacy“), taip ir naujajame filme pagrindinį vaidmenį atliks aktorius Garrettas Hedlundas. Spėjama, kad tęsinį režisuoti sugrįš kūrėjas Josephas Kosinskis, tačiau nieko konkretaus šia linkme taip pat nėra. Žinant tai, jog juosta bus pradėta filmuoti dar šiais metais, gali būti, jog jos premjeros sulauksime kitąmet.

Pats faktas, jog „Disney“ studija kuria dar vieną „Trono“ tęsinį, yra kiek keistas. Originalusis filmas, pasirodęs 1982 metais, susilaukė labai kuklios finansinės sėkmės. Laikui bėgant, tiesa, filmas populiariojoje kultūroje vis populiarėjo ir tapo kultiniu bei ilgainiui išgarsėjo dėl pagal filmą sukurtų žaislų, žaidimų ir animacinio serialo.

Franšizė didžiuosiuose ekranuose buvo atgaivinta 2010 metais su juosta „Tronas: Palikimas“. Į filmą dar kartą sugrįžo kiek atjaunintas Jeffas Bridgesas, tačiau prie jo šį kartą prisijungė tokie aktoriai kaip jau minėtasis G. Hedlundas, Olivia Wilde bei Michaelas Sheenas. Šio filmo pasirodymas kelia daug klausimų, kadangi kai kurie ekspertai tvirtina, jog jis atnešė didžiulius nuostolius „Disney“ studijai ir finansine prasme jai neapsimoka kurti dar vieną tęsinį, tačiau panašu, kad „Disney“ vadovai mano kiek kitaip.

Kaip bebūtų, ilgainiui sulauksime ir trečiosios „Trono“ dalies, todėl belieka tikėtis, kad filmas bus kiek kitoks nei jo pirmtakai, kurie buvo giriami dėl savo vizualiojo stiliaus, tačiau stipriai kritikuojami dėl paties siužeto.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles