„Disney“ paskelbė svarbias žinias „Žvaigždžių karų“ ir „Ledo šalies“ gerbėjams

„Disney“ paskelbė svarbias žinias „Žvaigždžių karų“ ir „Ledo šalies“ gerbėjams

„Disney“ kompanijos akcininkų suvažiavimas kino pasaulyje reiškia kai ką daugiau nei vien nuobodų biurokratų pasitarimą. Kasmet šiuo metų laiku būna paskelbiama daug kinui svarbių naujienų ir šis suvažiavimas nėra išimtis.

Svarbiausios „Disney“ naujienos jau kelis pastaruosius metus yra susijusios su „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) franšize. Taip nutiko ir šį kartą – „Disney“ paskelbė, kad aštuntoji „Žvaigždžių karų“ dalis pasirodys 2017 metų gegužės 26 dieną. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, juostą rašys ir režisuos „Laiko kilpos“ (angl. „Looper“) kūrėjas Rianas Johnsonas. Ši data reiškia, kad tarp septintosios ir aštuntosios „Žvaigždžių karų“ dalių pasirodymų bus vos pusantrų metų pertrauka. Verta paminėti, kad tų pačių metų gegužės 5-ąją pasirodo antroji „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) dalis, todėl kino mėgėjų laukia tikrai išskirtinis mėnesis.

Suvažiavime taip pat buvo oficialiai pranešta apie pirmąjį šalutinį „Žvaigždžių karų“ projektą. Daug gandų apsupta juosta vadinsis „Rogue One“. Filmas pasirodys 2016 metų gruodžio 16 dieną, o jo filmavimas prasidės jau šią vasarą. Pagrindinį vaidmenį jame atliks aktorė Felicity Jones, susilaukusi pasaulinio pripažinimo ir Oskaro nominacijos po įspūdingo pasirodymo praėjusių metų filme „Visko teorija“ (angl. „The Theory of Everything“).

Filmą režisuos „Godzilos“ (angl. „Godzilla“) kūrėjas Garethas Edwardas, o scenarijų jai rašys Chrisas Weitzas. Visų šių žmonių pavardės buvo ne vieną kartą minimos įvairiuose ganduose, todėl nieko nuostabaus šiame pranešime nėra. Savaime suprantama, šalutinio projekto siužetas kol kas yra giliai paslėptas Endoro miškuose.

Tarp visų šių naujienų pasimetė ir dar viena svarbi žinia. Pelningiausias 2013 metų filmas „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“), „Disney“ studijai uždirbęs daugiau nei milijardą dolerių, oficialiai susilauks ir tęsinio. Tokia žinia buvo tik laiko klausimas, kadangi „Ledo šalis“ tapo pačiu pelningiausiu visų laikų animaciniu filmu. Tęsinio pasirodymo data kol kas lieka neaiški.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles