Bus perkuriamas filmas „Vaiko žaidimas“

Bus perkuriamas filmas „Vaiko žaidimas“

1988 m. siaubo klasika, kuri pasauliui davė tokį personažą kaip žudikę maniakę lėlę Čakį, filmas „Vaiko žaidimas“ (angl. „Child‘s Play“) bus perkurtas „Metro-Goldwyn-Mayer“ bendrovės. Šios istorijos teisės priklauso „Universal Pictures“ kompanijai ir tai daro šią situaciją kiek painia, bet panašu, kad „MGM“ bendrovė, kuriai priklausanti „United Artists“ studija užsiėmė filmo „Vaiko žaidimas“ platinimu, rado būdą, kaip padalinti šios juostos teises ir šiuo metu bando kuo greičiau imtis filmo perkūrimo.

Režisierius Larsas Klevbergas prisijungė prie šios juostos perdarymo. Jo didžiausias projektas – artėjantis siaubo filmas „Polaroidas“ (angl. „Polaroid“), kuris turėjo pasirodyti jau pernai, tačiau dėl „The Weinstein Company“ bankroto, kino teatrų taip ir nepasiekė. Bet kuriuo atveju, L. Klevbergas yra žmogus, kuriam duota užduotis perkurti Čakį kino ekranams ir visiškai naujai kino žiūrovų kartai. Pasak naujausiojo jų pranešimo, tai bus šiuolaikiškai perkurta juosta, kurios centre – grupelė vaikų, o ne vienas vaikas, leis laiką su technologiškai pažangia lėle. Kadangi originali „Good Guy“ lėlė buvo pakankamai paprasta, nepaisant to, kad buvo apsėsta serijinio žudiko vėlės, naujoji lėlės versija žiūrovams bus paruošusi kur kas daugiau staigmenų.

Filmo „Tas“ (angl. „It“) prodiuseriai Davidas Katzenbergas ir Sethas Grahame‘as-Smithas taip pat jungiasi prie šio projekto ir komentavo, kaip puikiai šis filmas pavyko. Tyleris Burtonas Smithas užsiėmė perdirbinio „Vaiko žaidimas“ scenarijaus rašymu. Jis sukūrė scenarijų ir vaizdo žaidimui „Quantum Break“ bei filmui „Kung Fury 2“, kuris šiuo metu vis dar gamybiniame kelyje. Filmuoti filmo „Vaiko žaidimas“ perdirbinį planuojama pradėti jau šį rugsėjį Kanadoje, Vankuveryje. Tai reiškia, kad tikrai galime tikėtis juostos kino teatruose sulaukti jau 2019 m. rudenį. Šios naujienos, apie filmo perkūrimą, atsekė iš paskos paskui kitas, susijusias su Čakio istorija. Mat istorijos autorius Donas Mancinis su šiuo veikėju juda toliau ir planuoja kurti serialą. Jo siužetas turėtų tęsti tai, kuo baigėsi septintasis Čakio istorijos filmas, kuris yra laikomas viena geriausių istorijos dalių.

Kol kas vis dar neaišku ar Bradas Dourifas, kuris įgarsino Čakį visuose jo filmuose, vėl atkurs šią rolę. Bet kadangi tai bus perdaryta versija, nesunku įsivaizduoti, kad gali būti parinktas ir kitas balso aktorius. Vis dar neatskleidžiama, kas vaidins šiame filme, tačiau sklinda gandai, kad šis projektas vystomas po kodiniu pavadinimu ir taip „MGM“ siekia paslaptimis sudominti didesnę auditorijos dalį. Todėl tikėtina, kad dar kurį laiką nesulauksime aktorių sąrašo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles