Belgų komikai Fiona Gordon ir Dominique’as Abelis pradėjo naujosios juostos filmavimą

Belgų komikai Fiona Gordon ir Dominique’as Abelis pradėjo naujosios juostos filmavimą

Nuo birželio 8 d. originalusis belgų duetas Fionas Gordon ir Dominique‘as Abelis Paryžiuje pradėjo filmuoti savo ketvirtąjį ilgametražį filmą. Bendras prancūzų ir belgų projektas vadinsis „Basas Paryžius“ (pranc. „Paris pieds nus“, tarptautinis pavadinimas – „Lost in Paris“).

Filmų „Ledkalnis“ (pranc. „L‘Iceberg“), kuris 2005 m. buvo pristatytas paralelinėje San Sebastiano festivalio programoje, „Rumba“, 2008 m. tapusio Kanų kino festivalio programos Kritikų savaitė atidarymo filmu, ir „Fėja“ (pranc. „La fée“), kuris 2011 m. buvo pristatytas Kanų programoje „Dvi režisierių savaitės“ (pranc. Quinzaine des réalisateurs“) režisieriai kaip ir ankstesniais kartais, taip ir dabar, patys stos prieš kameras, kartu su legendine prancūzų aktore Emmanuelle Riva, už vaidmenį Michaelio Haneke‘s filme „Meilė“ (pranc.. „Amour“) 2013 m. nominuota Oskarui geriausios aktorės kategorijoje, bei apdovanota Prancūzijos Cezariu ir Europos filmų apdovanojimuose toje pačioje kategorijoje, bei kultiniu prancūzų komiku Pierre‘u Richardu (žinomu iš filmų „Žaisliukas“ / „Le jouet“, „Nelaimėliai“/ „La chèvre“, „Aukštas blondinas juodu batu“ / „Le grand blinde avec une chaussure noire“, ir kt.).

Naujame filme, kurio scenarijų taip pat rašė šių belgų komikų duetas, bus galima išvysti kanadietę bibliotekininkę Fioną, atvykusią į Paryžių padėti savo senyvo amžiaus tetai Martai, kuriai gresia iškraustymas į senelių namus. Tačiau Fiona praranda savo bagažą bei sužino, kad teta Marta irgi dingo. Bet tai tik katastrofų lavinos, per kurią likimas Fioną suveda su savanaudžiu pamaiva benamiu Domu, pradžia.

Juostos „Basas Paryžius“ filmavimo darbus planuojama baigti iki rugpjūčio 14 d. Filmo premjera numatoma 2016 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles