Pirmajame „Sully“ anonse – žvilgsnis į garsiojo piloto gyvenimą

Pirmajame „Sully“ anonse – žvilgsnis į garsiojo piloto gyvenimą

Clintas Eastwoodas niekaip nesustoja – 86 metų sulaukęs režisierius sukūrė dar vieną filmą apie naujųjų laikų amerikiečių legendą.

Šįkart jo dėmesį patraukė Chesley‘is Sullenbergeris, pilotas, sugebėjęs Hadsono upėje stebuklingai nutupdyti sugedusį keleivinį lėktuvą, kuriuo skrido 155 keleiviai. Nenuostabu, kad vos 2009 metais nutikęs įvykis taip greitai patraukė kino studijų dėmesį.

Vakar pasirodęs pirmasis filmo „Sully“ anonsas žada ne įprastą biografinį filmą. Juostoje, kur pagrindinį veikėją įkūnys kitas Holivudo veteranas Tomas Hanksas, bus pasakojama ir apie garsųjį įvykį, ir apie tai, kaip vėlesnis žiniasklaidos dėmesys pakeitė Sullenbergerio gyvenimą.

Filme be T. Hankso vaidins Aaronas Eckhartas ir Laura Linney. Scenarijaus autorius – Toddas Komarnickis.

Neverta nustebti, jeigu „Sully“ sėkmingai pasirodys kino teatruose ar apdovanojimų sezono metu. Vėliausias C. Eastwoodo filmas „Amerikiečių snaiperis“ (angl. „American Sniper“), pasakojęs apie JAV karinę legendą Chrisą Kyle‘ą, nustebino ir visko mačiusius ekspertus, kuomet pasirodęs 2014 m. pabaigoje surinko daugiau nei pusę milijardo dolerių, kas filmams ne apie superherojus šiais laikais yra visiškai neįprasta.

„Sully“ kino teatruose pasirodys šių metų rugsėjo 9 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mile / 2016 spalio 6

    Sveiki, vakar buvau kine, mačiau šį filmą ir galiu pasakyti tik tiek, kad jis yra nuostabus. Tikrai patariu visiems šį filmą pažiūrėti. Manau, kad režisierius puikiai išpildė to įvykio momentus ir šį filmą tikrai reikėjo peržiūrėti 🙂