Kate Winslet gali vaidinti kitame Woody Alleno filme

Kate Winslet gali vaidinti kitame Woody Alleno filme

Legendinis amerikiečių režisierius Woody Allenas gruodį švęs solidų 80-ies metų jubiliejų, tačiau garbusis kino metras nė nemano lėtinti apsukų. Kaip jau įprasta, po premjeros Kanuose režisierius jau žvelgia į rudenį, kai, kaip skelbiama, turėtų prasidėti jo naujos juostos filmavimas. Ir šįkart jame gali visu ryškumu gali sužibti žvaigždė iš „Titaniko“ (angl. „Titanic“, 1997 m.).

Šaltinių teigimu, Oskaro laureatė Kate Winslett pradėjo derybas dėl vaidmens naujojoje W. Alleno juostoje, kuri bus jau 47-oji per jo ilgą karjerą. Kol kas nieko nėra žinoma nei apie būsimą siužetą, nei apie personažus, nei apie filmo pavadinimą (kuris, kol nebus paskelbtas tikrasis, tradiciškai bus vadinamas „nežinomu Woody Alleno projektu“).

Pasistengti gauti vaidmenį W. Alleno filme verta, kadangi jis, kaip joks kitas režisierius sugeba atskleisti moterų aktorių talentą – Oskarais už vaidmenis jo filmuose yra apdovanotos net šešios aktorės, pradedant Diane Keaton, suvaidinusia romantinėje komedijoje „Anė Hol“ (angl. „Annie Hall“, 1977 m.), baigiant kol kas „šviežiausiai“ apdovanota Cate Blanchett už vaidmenį dramoje „Džesmina“ (angl. „Blue Jasmine“, 2013 m.). To nėra pavykę pasiekti jokiam kitam šiuolaikiniam režisieriui – W. Allenas pagal šį rodiklį nusileidžia tik Holivudo aukso amžiaus kino kūrėjui Williamui Wyleriui, kurio filmų aktorės įvertintos iš viso septyniais Oskarais. Tačiau be abejo, pats W. Allenas į šią statistiką kreipia mažiausiai dėmesio. Bet štai K. Winslet tuo galbūt yra labiau suinteresuota – pirmą kartą ji buvo nominuota Oskarui prieš 21 metus už vaidmenį Jane‘ės Austin romano „Protas ir jausmai“ (angl. „Sense and Sensibility“, 1995 m.) ekranizacijoje, tačiau apdovanojimas galiausiai atiteko ne jai, o Mirai Sorvino, suvaidinusiai romantinėje fantastinėje komedijoje „Galingoji Afroditė“ (angl. „Might Aphrodite“, 1995 m.), kurią režisavo ne kas kitas, o būtent W. Allenas.

K. Winslet visai neseniai pasirodė kriminalinėje veiksmo dramoje „Kodas 999“ (angl. „Triple 9“, 2016 m.), „Divergentės“ (angl. „Divergent“ , 2014 m.) tęsinyje „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“, 2016 m.) ir Auksinio gaublio bei BAFTA apdovanojimus už antraplanį vaidmenį jai atnešusiame biografiniame filme „Steve Jobs“ (2015 m.). Artimiausiu metu ją bus galima išvysti australų dramoje „Siuvėja“ (angl. „The Dressmaker“), kuri Didžiosios Britanijos kino teatrų sales pasieks jau rugsėjo mėnesį.

Savo ruožtu W. Alleno naujausias filmas „Café Society“, pristatytas Kanų kino festivalio nekonkursinėje programoje startuoja jau visai netrukus – liepos 15 d. Po premjeros Kanuose juosta sulaukė jei ir pagyromis netrykštančių, tai bent jau mandagių atsiliepimų. Pavadinimo kol kas dar neturintį W. Alleno serialą, kuriame vaidins Miley Cyrus, planuojama pradėti rodyti „Amazon“ kiek vėliau šiais metais.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles