Paaiškėjo „Kaip prisijaukinti slibiną“ 3 pavadinimas ir kitos detalės

Paaiškėjo „Kaip prisijaukinti slibiną“ 3 pavadinimas ir kitos detalės

„Universal“ ir „DreamWorks“ studijos pasidalijo naujausia informacija apie savo kuriamą animacinį filmuką ir atskleidė jo pavadinimą. Pirmos dvi „Kaip prisijaukinti slibiną“ (angl. „How to Train Your Dragon“) dalys sulaukė didelio pasisekimo ir kartu uždirbo daugiau nei vieną milijardą dolerių, todėl nenuostabu, jog jau išvysime ir trečią serijos dalį, o jos pavadinimas bus – „How to Train Your Dragon: The Hidden World“.

Trečiąją juostą, kaip ir pirmąsias dvi, režisuos Dean‘as DeBlois‘as. Režisierius taip pat atskleidė, kad tai turėtų būti paskutinioji serijos dalis. Joje ir toliau pagrindine tema išliks draugystė bei gebėjimas įveikti jai skirtus išbandymus. Pagrindinis juostos veikėjas Žagsulys ir jo slibinas Bedantis nutols vienas nuo kito, tačiau nesunku nuspėti, jog užklupę nauji sunkumai ir vėl juos suartins.

Animaciniame filmuke bus galima išgirsti tokių aktorių, kaip Gerard‘as Butler‘is, Cate Blanchett, Jay‘us Baruchell‘o ir Craig‘as Ferguson‘as, balsus. Planuojama, jog kino teatrus kūrinys pasieks 2019 m. kovo 1-ąją dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles