„Disney“ oficialiai patvirtino apie penktąją Indianos Džounso dalį

„Disney“ oficialiai patvirtino apie penktąją Indianos Džounso dalį

Jokia sensacija, kad kino studijos „Disney“ prezidentas Bobas Igeris patvirtino apie ketinamą filmuoti naują legendinio nuotykio ieškotojo Indianos Džounso nuotykių dalį. Interviu, duotame „Bloombering News“ laidoje, B. Igeris atskleidė: „Be George‘o Lucaso „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) ir Indianos Džounso (angl. Indiana Jones), kuris, beje, pasirodys jau netrukus, mes dar turime daugybę nuostabių istorijų“.

Naujas filmas apie Indianą Džounsą greičiausiai bus pristatytas po dviejų metų, 2018 m. – tarpe tarp VIII ir IX „Žvaigždžių karų“ epizodo ir tais pačiais metais, kuriais planuojama išleisti šalutinį „Žvaigždžių karų“ projektą „Žvaigždžių karai: Hanas Solo“ (angl. „Star Wars: Han Solo“), skirtą išimtinai jaunajam Hanui. Visa tai skamba pakankamai įdomiai, prisiminus vien tai, kad ne tik visi „Žvagždžių karai“ su tuo pačiu Hanu Solo, bet ir Indiana Džounsas yra G. Lucaso kūrinys. O kalbos apie būsimą penktąją Indianos Džounso dalį pradėjo sklandyti dar 2013 m. gruodį, kai „Disney“ studija, įveikusi savo konkurentus „Paramount“, įsigijo šios serijos autorines teises.

Tačiau kol kas nežinoma, ar „Disney“ planuoja tęsti seriją su jaunesniu aktoriumi ar vis tik kvies sugrįžti Harrisoną Fordą. Aišku tik viena – šiaip ar taip Indianos Džounso skrybėlę Henriui Džousui Jaunesniajam persuos pats H. Fordas. Stevenas Spielbergas taip pat dar spalį patvirtino, kad be jokios abejonės dar kartą režisuos filmą su H. Fordu, kai tik baigs kurti savo naują mokslinės fantastikos projektą „Ready Player One“. Gruodį jis išreiškė norą sukurti filmą „dar prieš Harrisono Fordo aštuoniasdešimtmetį“. Kadangi 80 metų jubiliejų kino veteranas švęs tik 2022 m., laiko tokiam S. Spielbergo norui išpildyti dar yra.

Vienintelis keblumas yra galbūt tik tas, kad S. Spielbergo kontraktas su „Disney“ studija baigiasi šią vasarą, kai kino teatrus pasieks naujausias jo darbas „Didelis draugiškas milžinas“ (angl. „BFG“).

Tačiau panašu, kad S. Spielbergas pratęs savo bendradarbiavimą su „Disney“, nors 2008 m. pasirodžiusi kol kas paskutinė Indianos Džounso nuotykių dalis „Indiana Džounsas ir krištolo kaukolės karalystė“ (angl. „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull“) legendinio nuotykių ieškotojo fanų atmintyje paliko ne pačius geriausius prisiminimus. Ką gi – naujas bandymas gali būti puiki proga šiek tiek pasitaisyti ir grąžinti Indianai Džounsui buvusią šlovę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles