„Juros periodo pasaulio“ tęsiniui surado naują režisierių

„Juros periodo pasaulio“ tęsiniui surado naują režisierių

Studija „Universal Pictures“ surado režisierių antrajai filmo „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World 2“) daliai. Juo taps ispanų kino kūrėjas J. A. Bayona, kuris žiūrovams geriausiai žinomas iš tokių filmų kaip „Prieglauda“ (angl. „The Orphanage“) ir „Pragaras rojuje“ (angl. „The Impossible“).

Apie tai savo Twitter paskyroje pranešė pirmosios dalies kūrėjas Colinas Trevorrow. „Didžiuojuosi galimybe padirbėti su vienu iš mano mėgstamiausių režisierių prie „Juros periodo parko“ tęsinio. J. A. Bayona – dabar šis pasaulis tavo“, – parašė režisierius.

Pats C. Trevorrow bus tik būsimos juostos vienas iš scenaristų ir prodiuserių, nes jis visą likusį laiką turės skirti devintam „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) epizodui, kuris pasaulio kino ekranus pasieks jau 2019 metais. Tapo aišku, kad pirmoje dalyje nusifilmavę Chrisas Prattas ir Dallas Bryce Howard taip pat pasirodys tęsinyje. Kas prie jų prisijungs, nepranešama. Būsimo juostos prodiuserių štabui vadovaus Stevenas Spielbergas ir Frankas Marshallas.

Filmas „Juros periodo pasaulis“ pasirodęs 2015 metais užsidirbo stulbinančius 1,6 mlrd. dolerių ir sumušė daugybę finansinių rekordų. Tėvynėje per pirmąsias tris dienas filmas užsidirbo 208 mln. dolerių, nors prognozės buvo apie 110.

Antroji dalis kino teatrus pasieks 2018 m. birželio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles