Bus kuriamas filmas pagal kompiuterinį žaidimą „Vagis“

Los Andžele įsikūrusi kompanija „Straight Up Films“ paskelbė, kad įsigijo „Square Enix“ video žaidimo serijos „Vagis“ (angl. „Thief“) teises ir planuoja statyti vaidybinį filmą. Juostos scenarijų rašys Adamas Masonas ir Simonas Boyes‘as.

„Vagies“ žaidimas per 18 metų susilaukė trijų tęsinių, su kiekviena nauja dalimi išlaikydamas ištikimus gerbėjus bei pritraukdamas naujų. 2014 m. pasirodžiusi žaidimo dalis pristatoma tokiu aprašymu:

„Garetas, Vagių karalius, iš šešėlių išlenda į Miestą. Šioje klastingoje vietoje, kur Barono sargyba plūsta tarsi kylanti baimės ir priespaudos banga, jo įgūdžiai yra vienintelis dalykas, kuriuo jis gali pasitikėti. Net atsargiausi miestelėnai ir jų geriausiai slepiamas turtas nėra apsaugoti nuo jo pirštų.

Kylančio pavojaus akivaizdoje Garetas atsiduria tarp dviejų bręstančio konflikto pusių. Vedami Oriono – žmonių balso – terorizuojami piliečiai padarys bet ką, kad susigrąžintų Miestą iš Barono gniaužtų. Revoliucijos išvengti nepavyks. Jei Garetas šiame reikale nedalyvaus, gatvės nusidažys raudonai nuo kraujo ir Miestas pats save sudraskys į gabalėlius.“

„Mums visada labai patiko pasakoti istorijas ir jas perteikti skirtingais būdais. „Vagies“ pasaulį perkėlus į vaidybinį filmą, į jį pasinerti didesnė auditorija. „Straigth Up Films“ dalijasi savo aistra ir patirtimi, reikalinga tam, kad būtų išpildyti jūsų lūkesčiai“, kalbėjo Kanadoje įsikūrusios „Eidos Montréal“ kompiuterinių žaidimų studijos, kurią valdo „Suare Enix Europe“, vadovas Davidas Anfossi.

„Šis populiarus žaidimas yra absoliučiai unikalus savo žanre. Būtent todėl mes ir džiaugiamės galėdami dirbti su išmintingais ir talentingais kino kūrėjais, kurie perkels žaidimą į ekraną“, pridėjo „Straight Up Films“ atstovės Marisa Polvino ir Kate Cohen.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles