Carrie Fisher atskleidė, dėl ko išsiskyrė Lėja Organa ir Hanas Solo

Carrie Fisher atskleidė, dėl ko išsiskyrė Lėja Organa ir Hanas Solo

Aktorei Carrie Fisher visada patiko daryti šou. Visai neseniai, kino konvencijoje, vykusioje Saskatūne, Kanadoje, kosminės epopėjos „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“) žvaigždė pateikė savąją versiją, dėl ko, jos manymu, išsiskyrė Lėjos Organos (ankstesnėse dalyse vadintos tiesiog princese Lėja) ir Hano Solo keliai. „Jis buvo per daug užsiėmęs kontrabanda. Merginos, juk nenorėtumėte, kad jūsų vyrai būtų pasinėrę į nelegalią veiklą, ar ne? Be to, jis daug laiko praleisdavo su tuo gauruotu biču . Tai sukėlė gausybę problemų. Be to, jis mane nedažnai nuskraidindavo į hipererdvę – čia, jei ką, eufemizmas…“.

Leisime jums patiems iššifruoti, kas slypi tarp eilučių, primindami, kad tai tik C. Fisher nuomonė. Pernai gruodį pasirodžiusiame jau septintajame „Žvaigždžių karų“ epizode „Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“, 2015 m.) nieko konkretaus apie Hanoi r Lėjos išsiskyrimą nepasakoma, tačiau galima spėti, kad dramatiškas jų sūnaus Beno likimas nusvėrė svarstykles į vieną pusę. Galbūt nežinią išsklaidys VIII-asis epizodas? Kaip ten bebūtų, Beną, pasivadinusį Kailo Renu, vaidinantis Adamas Driveris jau lygina būsimą filmą su antrąja epopėjos dalimi – V-uoju epizodu „Imperija kontratakuoja“ (angl. „Star Wars: Episode V – The Empir Strikes Back“, 1980 m.), kurio pabaigoje paaiškėjo šeiminiai ryšiai.

Naujausia „Žvaigždžių karų“ dalies premjera numatyta ateinančių metų gruodžio 17 d., o šių metų gruodžio 14 d. pasirodys „Vienišius“ (angl. „Rogue One. A Star Wars Story“), kuriame galbūt pamatysime jauną Lėją, kadangi šis filmas parodys, kaip buvo pavogti „Mirties žvaigždės“ brėžiniai – nuo ko 1977 m. ir prasidėjo pirmasis „Žvaigždžių karų“ pasakojimas.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles