R. Balboa istorija tęsiasi: S. Stallone paviešino, kaip ringe per filmavimus „išjungtas“ jo kolega (video)

Jau sausio viduryje Lietuvos kino teatruose pasirodys visų Rokio gerbėjų itin laukiamas veiksmo filmas „Krydas: gimęs kovoti“. Čia legendinis Rokis Balboa (aktorius Sylvesteris Stallone) vėl pasirodys ringe. Šįkart tam, kad užaugintų kitą čempioną.

Nors filmas itin giriamas kovų specialistų, filmavimai nevyko taip sklandžiai, kaip tikėtasi. Be daugybės sumušimų, mėlynių, nepavykusių scenų, pats S. Stallone „Twitter“ paviešino video iš juostos filmavimo užkulisių. Čia matosi, kaip kuriant vieną sceną be sąmonės krenta viena pagrindinių filmo žvaigždžių – aktorius Michaelas B. Jordanas. Pastarasis vaidina Apolo Krydo sūnų Adonį.

„Štai jaunasis Krydas! Jį išjungė, tačiau jis vėl pakilo ir tęsė filmavimą. Štai, ką aš vadinu ištverme“, – prie pasidalinto su gerbėjais video parašė S. Stallone.

 
 

Video galite pamatyti čia (embed code):

Savo patirtimi prieš prasidedant filmavimams pasidalino ir aktorius M. B. Jordanas. Jis papasakojo, jog beveik metus gyveno boksininko gyvenimą: tris kartus per savaitę kovėsi ringe, o visas kitas dienas sportavo sporto salėje.

“Gyvenau lyg tikras boksininkas ir tai buvo nuostabu!”, – rašė aktorius.

Filmas “Krydas: gimęs kovoti” yra septintoji “Rokiados” dalis. Pirmą kartą į kino ekranus Rokis Balboa žengė dar 1976 metais ir pirmasis jo varžovas buvo Apolas Krydas, vėliau tapęs vienu geriausių Rokio draugų. Praėjus beveik 40 metų, estafetę perima Apolo sūnus Adonis.

Intriguojantis filmo „Krydas: gimęs kovoti“, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys jau sausio 15 dieną, anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles