Oficialu: „Nuostabioji moteris 2“ pasirodys 2019 metais

Oficialu: „Nuostabioji moteris 2“ pasirodys 2019 metais

Po stulbinamos „Nuostabiosios moters“ (angl. Wonder Woman) sėkmės nereikėjo ilgai laukti, kad būtų patvirtinta antroji dalis. Tiesa, kalbos apie antrąją dalį sklido jau tikrai seniai. Bet po savaitgalį vykusio San Diego „Comic Con“ studija galiausiai nusprendė patvirtinti filmą oficialiai ir paskelbė premjeros datą.

Kaip teigiama pranešime, antroji „Nuostabiosios moters“ dalis pasirodys jau visai greitai. Net ir tokioje įtemptoje DC visatoje filmas pasirodys 2019 metų gruodžio 13 dieną. Greičiausiai toks sprendimas buvo pasirinktas dėl to, kad „LucasFilm“ visus savo „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filmus perkėlė į vasaros laikotarpius. Taigi, atsiradus laisvos vietos ir prieš pat Kalėdas filmas tikrai turėtų būti populiarus.

Paskelbus datą visas internetas tiesiog ėmėm ošti. Dauguma gerbėjų džiaugėsi, jog nereiks ilgai laukti, tačiau buvo pastebėta ir dar viena tendencija. Tais pačiais metais bus išleistas ir „Marvel“ studijos filmassu moterimi superheroje „Kapitone Marvel“. Tai reiškia, kad per metus sulauksime net dviejų superherojų. Tai yra labai svarbus pareiškimas kovotojams už lygias teises, nes pagaliau moterys turi pagrindinius vaidmenis filmuose apie moteris superherojes.

„Nuostabiąją moterį“ režisavo Patty Jenkins ir ji sugrįš antrajai daliai. Pagrindinius vaidmenis filme atliko Gal Gadot, Chrisas Pine‘as, Robin Wright, Davidas Thewlisas, Connie Nielsen, Elena Anaya ir kiti. Šiuo metu filmas jau yra uždirbęs 781 milijoną dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles