Antroji „Džeko Ryčerio“ dalis pradėta filmuoti, paskelbtas tikslus pavadinimas

Antroji „Džeko Ryčerio“ dalis pradėta filmuoti, paskelbtas tikslus pavadinimas

Kaip praneša portalas „Collider“, vakar buvo pradėtas filmo „Džekas Ryčeris“ tęsinio kūrimo procesas. O jei tiksliau, prasidėjo juostos filmavimas. Naujausia filmo dalis, kuriame pagrindinį vaidmenį ir vėl atliks kaskadinių triukų meistras Tomas Cruise‘as, vadinsis „Džekas Ryčeris: Niekada negrįžk“ (angl. „Jack Reacher: Never Go Back“).

Sprendžiant pagal pavadinimą, juosta semiasi įkvėpimo iš originaliojo šaltinio. Kitaip tariant, kuriant antrąjį veiksmo kupiną filmą bus remiamasi Lee Childo romanu. Šįkart tai bus net aštuonioliktoji knyga apie Džeką Ryčerį, kuri taip ir vadinasi „Niekada negrįžk“ (angl. „Never Go Back“). Nors buvo tikimasi, kad pavadinimai nesikeis, o prie jų bus tiesiog lipinami skaičiai, kūrėjai galiausiai nusprendė eiti Bondo stiliumi ir naujai daliai sugalvoti vis naują pavadinimą (arba bent praplėsti).

Naujausioje dalyje taip pat bus ir daugiau naujų vėjų. Ir viena svarbiausių – režisieriaus posto perėmimas. Pirmąjį filmą režisavo Christopheris McQuarrie‘is, kuriam, beje, visai neblogai sekėsi kurti juostos veiksmą. Tačiau dabar į postą ateina gerai žinomas Edas Zwickas, šiais metais pristatantis „Paaukoti pėstininką“ (angl. „Pawn Sacrifice“), o anksčiau dirbęs su tuo pačiu Tomu Cruise‘u kuriant filmą „Paskutinį samurajų“ (angl. „The Last Samurai“).

Scenarijaus kūrimas patikėtas pačiam Edui Zwickui. Tiesa, prie jo kūrimo procese prisijungia ir dar du scenaristai. Pirmasis – Marshallas Herskovitzas, kurias parašė scenarijų ankstesniam pusėtinam E. Zwicko filmui „Meilė ir kiti narkotikai“ (angl. „Love and Other Drugs“). Antrasis – „Nesunaikinamų 2“ (angl. „Expendables 2“) scenaristas Richardas Wenkas. Na, filmo pavadinimas kaip ir pasako viską.

Filme pagrindinius vaidmenis be T. Cruise‘o atliks Cobie Smulders, Aldis Hodge‘as, Patrickas Heusingeris, Danika Yorash ir Austinas Hebertas. Kada pasirodys filmas kol kas neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles