Šmaikštūs filmuko „Monstrų viešbutis 2“ herojai – ir pramoga, ir gardumynas pietums ar priešpiečiams

Artėjant persirengėlių fiestai – Helovinui – iš anksto pasigrožėti spalvingais monstrais, o gal ir pasisemti idėjų šventiniems kostiumams kviečia naujasis animacinis filmas „Monstrų viešbutis 2“ (angl. „Hotel Transylvania 2“), kuris Lietuvos kino teatrus pasieks jau spalio 23 dieną. Tiesa, išradingosios mamos ir tėčiai internete atrado ir kitų sričių, kur galima panaudoti filmuke matytus personažus. Jie puikiai atrodo tapę sveikais ir skaniais pietumis ar priešpiečiais!

Keletas tinklaraštininkų išpublikavo gardžiai atrodančius bento – šiuo japonišku terminu vadinamos priešpiečiams ar pietums valgomo maisto dėžutės. Nors tradiciškai pagrindinės bento sudedamosios dalys – ryžiai, žuvis arba mėsa ir daržovės, „Monstrų viešbutis 2“ įkvėpti tėvai eksperimentuoja su įvairiausiais maisto produktais.

Tinklaraštį „Bento Monsters“ kurianti mama iš Singapūro į savo mažylių lėkštes perkėlė jau pažįstamą Drakulą ir pirmąsyk filme „Monstrų viešbutis 2“ regimą jo raudonplaukį anūką Denį. Seneliu tapusį vampyrą moteris sukūrė iš kečupu kiek parausvintų ryžių, nori jūros dumblių lapų, sūrio, kumpio ir raudonųjų kopūstų lapų. Akių mėlynumui išgauti buvo panaudoti maistiniai dažai. Denio plaukų kupstu tapo pomidorų padažu nuspalvinti spiraliniai makaronai, o jo veidui mama panaudojo jau minėtus nori lapus, sūrį ir kumpį. Drakulos ir jo anūko formos pietų nuotraukas pamatyti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Saldesnę filmo „Monstrų viešbutis 2“ įkvėptą maisto variaciją pasiūlė mama, kurianti tinklaraštį Onecraftything.com. Jos įkvėpimu tapo žavingoji Drakulos duktė, Deniso mama Mevis ir dailūs šikšnosparniai. Mevis buvo sukurta iš duonos gabalėlio, puošto šokoladiniu kremu, o jos dantimis tapo du saldainiai. Meistriškai išpjaustytos vynuogės tapo šikšnosparniais. Nuotraukas pamatyti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Trečioji tinklaraštininkė, kurianti Bunchesolunches.com taip pat pasirinko gana saldžią priešpiečių versiją, kurioje be duonos gabalėlio puikuojasi arbūzas, mėlynės, aviečių džemas, sausainis ir iš morkų išpjaustytos „garbanos“. Galutinį jos kurtų priešpiečių vaizdą pamatyti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Antroji „Monstrų viešbučio“ dalis rutuliojasi praėjus septyneriems metams po ankstesniojo pasakojimo, kurio finale Drakula sugebėjo susitaikyti su mintimi, kad jo vampyrė dukra Mevis pamilo tikrų tikriausią paprastą žmogų Džonataną. Naujajame filme nutarę palikti sūnelį Denį senelio globai Mevis ir Džonatanas iškeliauja aplankyti giminaičių. Drakula nusprendžia išnaudoti progą ir pasikvietęs ištikimus bičiulius pasiryžta išbudinti vampyriškąją berniuko prigimtį. Smagiausias laikas su tikrais, tačiau visai nebaisiais monstrais filme „Monstrų viešbutis 2“ laukia Lietuvos žiūrovų nuo spalio 23 dienos.

Animacinio filmo „Monstrų viešbutis 2“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles