Broliai Russo oficialiai režisuos kitas dvi „Keršytojų“ dalis

Broliai Russo oficialiai režisuos kitas dvi „Keršytojų“ dalis

Ilgai Holivude sklandę gandai pirmadienį buvo patvirtinti. Kaip praneša tinklapis „Deadline“, broliai Anthony‘is ir Joe Russo režisuos trečiąją ir ketvirtąją „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) dalis.

Ši žinia nesukėlė didelio šurmulio, kadangi broliai Russo jau kurį laiką yra aktyviai įsitraukę į „Marvel“ studijos kuriamus filmus. Jie režisavo 2014 metais pasirodžiusį filmą „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“), kuris buvo sutiktas su kritikų ir žiūrovų liaupsėmis.

Daugiau nei prieš mėnesį taip pat pasirodė pranešimai, jog „Marvel“ ir „Sony“ studijų sutartis dėl to, kad „Marvel“ savo filmuose galėtų naudoti legendinį komiksų veikėją Žmogų-vorą, į šį susitarimą taip pat įtraukė ir brolius Russo. Kaip tuomet buvo paskelbta oficialiai, broliai taps naujosios „Sony“ kuriamos franšizės apie Žmogų-vorą prodiuseriais.

Režisieriai kartu yra pasirašę sutartį su pačia „Sony“ studija ir kurį laiką buvo įvardijami kaip vieni realiausių kandidatų režisuoti naująjį „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) filmą, tačiau dabar akivaizdu, kad broliai tam tiesiog neturės laiko. Šiam darbui jie tikrai būtų tikę, kadangi duetas yra režisavęs ne vieną televizijos komediją.

Brolių pečius dabar užguls didžiulė našta. 2018 ir 2019 metais pasirodysiančios, atitinkamai, pirmoji ir antroji filmo „Keršytojai: Amžinybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“) dalys turės susieti visas daugiau nei dešimt metų „Marvel“ kurtas istorijas, kas yra tikrai nemenka užduotis. Iki tol J. ir A. Russo dar režisuos ir 2016 metų pradžioje pasirodysiantį filmą „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Broliai tokį atsakingą darbą perims ir režisieriaus Josso Whedono, kūrusio pirmąją ir antrąją „Keršytojų“ dalis. Pastaroji, pavadinimu „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“), kino teatruose pasirodo jau gegužės 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles