Arnoldas Schwarzeneggeris grįš į šeštą „Terminatoriaus“ dalį

Arnoldas Schwarzeneggeris grįš į šeštą „Terminatoriaus“ dalį

Visus tuos, kurie matė absoliučiai tragišką penktąją „Terminatoriaus“ dalį (angl. „Terminator Genisys“), greičiausiai turėjo kiek nustebinti pranešimas, kuriame Arnoldas Schwarzeneggeris patvirtino, kad vaidins pagrindinį personažą šeštojoje serijos dalyje.

Duodamas interviu Australijos televizijos kanalui „Channel 9“, buvęs Kalifornijos valstijos gubernatorius, paklaustas apie savo galimybes vaidinti dar viename „Terminatoriaus“ filme, atsakė: „Nekantriai to laukiu“.

Nors A. Schwarzeneggeris į kalbas apie siužeto detales nesileido, vis tik naujiena apie būsimą tęsinį yra gerokai netikėta, kadangi prieš tai kino studija „Paramount“ atšaukė dviejų planuotų tęsinių filmavimus. Iš pradžių buvo planuojama, kad „Genisys 2“ bus baigta 2017 m., tačiau dabar šią juostą pakeitė „Gelbėtojų“ (angl. „Baywatch“) perdirbinys. O štai trečiosios „Genisys“ dalies premjeros data 2019 m. dabar lieka tuščia.

Labiausiai tikėtinos tokio atšaukimo priežastis – tai, kad „Genisys“ JAV „box Office“ duomenimis pasirodė labai prastai. Vis tik, kitose šalyse šiai juostai sekėsi žymiai geriau – ypač Kinijoje, kur vien per vieną dieną surinko 89 mln. JAV dolerių – t. y. daugiau, nei per visą rodymo laiką kartu paėmus uždirbo gimtojoje JAV.

Kitame interviu, duotame Australijos žiniasklaidai, A. Schwarzeneggeris nustebino žurnalistus nutraukęs klausimą apie tai, kokie ryšiai sieja jį su JAV respublikonų partijos realiausiu kandidatu į JAV prezidento postą Donaldu Trumpu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Rimtai? / 2016 kovo 22

    5 dalis nebuvo tragiška. Ji buvo smagi ir autoironiška. Kas nesuprato ( tame tarpe ir straipsnio autorius) gali mesti į save akmenį. 😀