Nicolas Cage’as karjerą gaivins naujame Oliverio Stone’o filme

Nicolas Cage’as karjerą gaivins naujame Oliverio Stone’o filme

Paskutiniais metais niekaip buvusios sėkmės nesusigražinantis Nicolas Cage‘as, panašu, pasiryžo vėl imtis rimto darbo. Buvęs Oskaro laureatas sutiko vaidinti naujame režisieriaus Oliverio Stone‘o filme „Snoudenas“ (angl. „Snowden“).

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, filme bus pasakojama apie Edwardą Snowdeną, kuris 2013 metais paviešino itin slaptus JAV dokumentus, įrodančius, kad vyriausybė šnipinėja savo piliečius ir renka informaciją apie juos. Pasak šaltinių, juostos filmavimas šiuo metu vyksta Miunchene ir jį planuojama baigti gegužės viduryje. Pagrindinį vaidmenį filme atlieka aktorius Josephas Gordonas-Levittas. Prie jo, kaip įprasta O. Stone‘o filmuose, prisijungė ne vienas garsu aktorius, tarp kurių yra Shailene Woodley, Melissa Leo, Zachary Quinto ir Timothy‘is Olyphantas.

Pranešama, kad N. Cage‘as filme įkūnys buvusį JAV žvalgybos pareigūną. Nors tai veikiausiai bus ne itin svarbi rolė pačiam filmui, aktorius gali pradėti savo sugrįžimą tarp Holivudo geriausiųjų. Kažkada vadintas vienu ryškiausių ir daugiausiai potencialo turinčių aktorių, pastaraisiais metais N. Cage‘as savo laiką švaistė vaidindamas brangiuose, tačiau finansinės sėkmės niekaip nesulaukiančiuose filmuose, tokiuose kaip „Burtininko mokinys“ (angl. „The Sorcerer‘s Apprentice“) ar „Tamsos baikerio“ (angl. „Ghost Rider“) franšizė. Paskutinis tikrai sėkmingas ir „Walt Disney Pictures“ studijai nemažai pelno atnešęs N. Cage‘o filmas buvo dar 2007-aisiais pasirodęs „Kodas: lobiai. Paslapčių knyga“ (angl. „National Treasure: Book of Secrets“), uždirbęs beveik pusę milijardo dolerių.

„Snoudeno“ premjera numatoma šių metų gruodžio 25 dieną. Tuo tarpu primename, kad režisierė Laura Poitras, 2014 metais sukūrusi dokumentinį filmą apie E. Snowdeną pavadinimu „Pilietis numeris 4“ (angl. „Citizenfour“), sekmadienį už šį darbą pelnė Oskarą geriausio dokumentinio filmo kategorijoje, todėl darbų apie šį žmogų pastaruoju metu tikrai netrūksta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles