Kol noksta antrojo „Taboo“ sezono idėja, Tomas Hardy grįžta prie „Peaky Blinders“

Kol noksta antrojo „Taboo“ sezono idėja, Tomas Hardy grįžta prie „Peaky Blinders“

Kai netyčiomis aplankys filosofinės mintys „kiek žmogus gyvenime gali tobulėti?“ ir staiga imsitės ieškoti geriausio pavyzdžio, galite nė kiek neprašauti palyginimui pasirinkdami Tomą Hardy. Šis žmogus tiesiog nenustoja stebinti savo unikalumu. Aktorius, turi ne tik triuškinančiai galingą personažinę charizmą, bet ir kuo nuostabiausią gyvenimiškąjį charakterį. Dar „garuodamas“ nuo galingai finišavusio pirmojo „Taboo“ sezono, Tomas Hardy grįžta į kitą – ne ką linksmesnę – ketvirtojo „Peaky Blinders“ sezono areną.

Aktorius buvo pastebėtas atvykstantis į 1920 metais alsuojančią filmavimo aikštelę ir apsirengęs tikrai ne XXI amžiaus rūbais, o būtent kaip fatališkasis serialo personažas – Alfie Solomon. Ir nėra abejonės, kažin ar ir būtų įmanoma rasti labiau tinkantį aktorių už Tomą Hardy  įkūnyti šio laikotarpio personažus. Be kita ko, kitas serialo kertinis akmuo – Cilian Murphy, įkūnyjantis savo personažą Tommy Shelby, šią savaitę buvo užfiksuotas besiblaškantis su ginklu po tas pačias niūriai apsitraukusias Liverpulio gatves. Ir nors, atrodo, šis aktorių tandemas jau negalėtų labiau užimti kvapo, staiga paaiškėja, jog prie projekto komandos prisijungia net ir Oskaro laimėtojas Adrien Brody, kuris įkūnys visiškai naują personažą. Kalbėdamas apie šį aktorių, serialo scenaristas Steven Knight teigė: „Rašydamas šią dalį, būtent ir įsivaizdavau Adrien Brody kaip esminį aktorių šiam personažui.“ Kaip ir galima tikėtis, projekto detalės griežtai laikomos po devyniais užraktais, tačiau iš tokių smulkmenų kol kas formuojasi tikrai nepaprastas vaizdas, jog šis sezonas – bus kažkas sukrečiančio.

Visiškai savo unikalumu kitiems serialams nenusileidžiantis „Peaky Blinders“ projektas, matomai, žino kaip tinkamai šliūkštelti žibalo į ugnį ir sukurstyti aistras. Dar pernai šio serialo režisierius Otto Bathurst laimėjo Britų Televizijos Akademinį apdovanojimą kaip geriausias režisierius. Šiuo metu yra filmuojamas ketvirtas sezonas, o serialas kartu yra pratęstas ir penktajam. Tikėtina, kad prie televizijos ekranų serialo gerbėjai galės prisėsti tik 2018-ais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles