Chrisas Prattas atliks pagrindinį vaidmenį filme „Kaubojus nindzė vikingas“

Chrisas Prattas atliks pagrindinį vaidmenį filme „Kaubojus nindzė vikingas“

Aktorius Chrisas Prattas po šios vasaros hito „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) iš talentingo komiko akimirksniu šovė į A klasės žvaigždes. Kaip skelbia kino naujienų svetainė „Collider.com“, aktoriui nusimato dar vienas vaidmuo galimoje franšizėje „Kaubojus nindzė vikingas“ (angl. „Cowboy Ninja Viking“), kurią kurs studija „Universal Pictures“. Tai bus grafinio romano, arba kitaip tariant, komikso ekranizacija.

Būsimame filme bus pasakojama apie Disociatyvų asmenybės sutrikimą turintį samdomą žudiką. Kitaip tariant, apie žudiką, turintį kelias asmenybes ir įvaldžiusį kaubojaus, nindzės ir vikingo įgūdžius ir dirbantį slaptoje Vyriausybės programoje. Pagrindinis veikėjas Dankanas yra kontržvalgybinės programos kūrinys. Programoje Disociatyvų asmenybės sutrikimą turintys agentai buvau paverčiami vadinamaisiais Trynukais, taip pavadintais dėl jų įvaldytų skirtingų asmenybių skaičiaus. Dankanas pabėga iš programos ir naudodamasis savo įgūdžiais bando surasti milijardierių, sukūrusį programą.

Sklinda kalbos, kad pagrindinį veikėjas veiksmo metu keis savo išvaizdą, tačiau galiausiai vis tiek atrodys kaip Chrisas Prattas. Kita versija – pagrindinį veikėją ir jo skirtingas asmenybes įkūnys atskiri aktoriai, t.y. kaubojus, nindzė ir vikingas bus kiti aktoriai, o Dankanas bus Ch. Prattas, tačiau scenarijus ir istorija labiau išsigryninti turėtų vos projektui priskyrus režisierių. Anksčiau į režisieriaus kėdę buvo paskirtas Markas Forsteras, tačiau laikui bėgant jis atsisakė projekto.

Pirminį scenarijų, kuris dar buvo skirtas studijai „Disney“, kūrė Paulas Wernickas ir Rhettas Reese‘as, tačiau studija jo atsisakė, todėl neaišku, kokioje stadijoje scenarijus yra dabar. Prodiusuoti filmui paskirtas Markas Gordonas, šiuo metu atlikenatis prodiuserio darbus Steve‘o Jobso biografinei dramai.

Po „Galaktikos sergėtojų“ sėkmės Ch. Prattas ėmė sulaukti begalės pasiūlymų atlikti pagrindinius vaidmenis. Iki tol matomas, tačiau neypatingai vertinamas aktorius sugebėjo įrodyti savo vertę ir sugebėjimą būti didelės franšizės ašimi. Jau 2017 metais galėsime jį išvysti antrojoje „Galaktikos sergėtojų“ dalyje, o kitąmet aktorius pasirodys naujausiame filme apie dinozaurų salą „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“).

Kada pasirodys „Kaubojus nindzė vikingas“ kol kas dar neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles