Režisierius Alejandro G. Iñárritu praktikuoja mindfulness

Režisierius Alejandro G. Iñárritu praktikuoja mindfulness

Režisierius Alejandro G. Iñárritu, laimėjęs Oskarus už filmus „Hju Glaso legenda“ ir „Žmogus paukštis“, išreiškia savo palaikymą filmo „Eime su manimi“ kūrėjams ir mindfulness (liet. dėmesingas, įsisąmonintas) praktikos Vakaruose pradininkui Thich Nhat Hanh. Benedicto Cumberbatcho įgarsinta dokumentika yra „tyli ir tyra“, teigia garsus režisierius.

„Man be galo patiko kaip filmo kūrėjai užfiksavo ir kinematografiškai perteikė, kartais, rodos, nepaaiškinamas sąmoningumo būsenas. Tai tarsi užuomina į šiandien, deja, nuvertintą ramų balsą, kurio mums reikia šiais baimės ir tamsos laikais“, sako Alejandro G. Iñárritu.

Išskirtinėmis teisėmis filmuotas daugiau nei trejus metus, režisierių Marco J. Franciso ir Maxo Pugho dokumentinis filmas yra tarsi meditacija į bendruomenę, išsižadėjusią visų savo turtų dėl vienuoliško gyvenimo Slyvų kaimelyje pietvakarių Prancūzijoje.

Anot Alejandro G. Iñárritu, Thich Nhat Hanh yra vienas giliausių ir išmintingiausių pasaulio žmonių. Slyvų kaimelyje A. G. Iñárritu praleido 21 dieną atsiskyrime, kurį vedė budizmo meistras: „Man pasisekė, kad tuo pat metu pas Thich Nhat Hanh svečiavosi du kvantinės fizikos Nobelio premijos laureatai, su kuriais jis kalbėjo apie tikrovę ir sąmoningumo grožį. Tie pokalbiai pribloškė ir išlaisvino“.

Visame pasaulyje garsus režisierius stengiasi būti stropus ir praktikuoti mindfulness kasdien: „Manau, mindfulness praktika ne tik padeda, ji transformuoja. Esu tuo užsidegęs, nuoširdžiai tikiu, kad Thich Nhat Hanh yra vienas protingiausių žmonių. Jo dvasinė išmintis ir mokslo žinios yra nuostabus kvantinės fizikos ir budizmo tradicijos derinys.“

„Jaudinantis ir puikus filmas, užfiksavęs Thich Nhat Hanh esmę, gelmę ir poeziją… nuostabus kupinas meilės kūrinys“ sako režisierius Alejandro G. Iñárritu apie dokumentinį filmą „Eime su manimi“.

Išskirtiniai „Eime su manimi“ seansai kine rugpjūčio 22, 23 ir 26 d. Bilietai jau prekyboje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles