Paskelbtas naujas filmo „What keeps you alive“ anonsas

„Mano tėtis man sakydavo: žudai tik tai, kas palaiko tave gyvą.“ Šis moralinis medžiotojų kredo skamba kiek kitaip, kai visa tai savo merginai Džiulei (Brittany Allen) pasakoja Džekė (Hannah Emily Anderson), brutaliame Colino Minihano filme „What Keeps You Alive“ (liet. „Kas tave palaiko gyvą“).  Šis filmas buvo išrinktas platinimui „IFC Midnight“ platformoje po to, kai sėkmingai debiutavo „SXSW“ konferencijoje, kuri vyko kovą, o dabar yra rodomas Los Andželo ir Niujorko kino teatruose.

Filmo įžanga atrodo aiški ir paprasta, tačiau taip pat ir tampanti nervus: „Kiek daug iš tikrųjų galime žinoti apie kitą žmogų? Kelianti nerimą tiesa, kurią gali slėpti net ir patys artimiausi žmonės ir kuria šią nenuspėjamą, kruviną ir šiurpią kelionę. Džekė ir Džiulė yra pora, kuri savo vienerių metų vedybų metines švenčia nuošaliame, miškuose esančiame kotedže, kuris priklauso Džekės šeimai. Nuo tos akimirkos, kai jos atvyksta į kotedžą, Džiulės mylimoje žmonoje Džekėje (jeigu čia tikrasis jos vardas) kažkas pasikeičia ir ji ima atskleisti anksčiau dar nepasakotas tamsias paslaptis. Viskas vystoma iki sukrečiančio atradimo, kuris atgręš Džiulę prieš moterį, kurią ji myli labiausiai, kovoje dėl išlikimo. Ignoruodamas visas pasitaikiusias viltis, režisierius C. Minihanas pristato nervus tampantį katės ir pelės žaidimą, kuris vystosi siaubingoje pasakoje apie širdgėlą ir išdavystę.“

Iš filmo anonso matyti, kad filmas susideda iš stiprios siaubo filmams būdingos kombinacijos. Yra kotedžas miškuose, dėl kurio visi Samo Raimi‘io filmo „Piktieji numirėliai“ (angl. „Evil Dead“) fanai jus įspėtų, kad tai tikrai prastas pasirinkimas atostogoms; tos pačios lyties žudymu apsėsta maniakė kaip Alexandre Aja filme „Aukšta įtampa“ (angl. „High Tension“); teroras artimoje aplinkoje, kuris jau buvo vaizduojamas filmuose „Medaus mėnuo (angl. „Honeymoon“), „Landmine Goes Click“, „Praeities šešėliai“ (angl. „What Lies Beneath“); nevaldomas žiaurumas ir sadizmas, kaip filmų serijoje „Aš spjaunu ant tavo kapo“ (angl. „I Spit on Your Grave“)  ir filme „Paskutinis namas kairėje“ (angl. „The Last House on the Left“); visiškas pasimetimas nepažįstamame miške ir paranoja, kad tie, kuriuos mylime labiausiai, slapčia (o šiuo atveju tiesiogiai) siekia mus nužudyti. Gal režisierius C. Minihanas ir nėra plačiai žinomas (bent jau kol kas), tačiau jis tikrai yra kylanti žvaigždė siaubo filmų žanre.

Kalbant apie aktorius – H. Emily Anderson buvo viena geriausių filme „Pjūklas: Palikimas“ (angl. „Jigsaw“), kuriame vaidino Eleonorą Bonneville, tatuiruotėmis pasipuošusią teismo ekspertę, kuri jautė didžiulę maniją Džonui Krameriui, kurį vaidina aktorius Tobinas Bellas. Taip pat šią aktorę galėsime išvysti artėjančiame televizijos seriale „The Purge“. O aktorė B. Allen sužibėjo Molės vaidmeniu filme „It Stains the Sand Red“, kur šis vaidmuo laikomas labai sudėtingu, tačiau B. Allen jį įgyvendino su kaupu. Šių metų kovą filmas jau buvo išleistas pirminio išleidimo būdu „SXSW“ konferencijos metu, o oficialiai filmas bus išleistas jau rugpjūčio 24 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles