Anya-Taylor Joy debiutuos „Pašėlusio Makso“ pasaulyje kaip jaunoji Imperatorė Furioza

Anya-Taylor Joy debiutuos „Pašėlusio Makso“ pasaulyje kaip jaunoji Imperatorė Furioza

Po pernelyg ilgo laukimo pagaliau oficialiai paskelbta, kad „Pašėlusio Makso“ (angl. „Mad Max“) filmų serija oficialiai tęsis. Tik be pagrindinio veikėjo. Paskutinėje dalyje „Įtūžio kelias“ (angl. „Fury Road“) debiutavusi veikėja Imperatorė Furioza, kurią vaidino Charlize Theron, gauna savo filmą. Serijos režisierius George‘as Miller‘is ne kartą užsiminė apie gilią jos istoriją „Pašėlusio Makso“ visatoje ir planavo parodyti jos priešistorę prieš „Įtūžio Kelio“ įvykius.

Taigi, „Furioza“ oficialiai nebus tęsinys, o jaunesnės veikėjos istorija. Taip pat jau buvo žinoma, kad aktorė Charlize Theron nesugrįš dar vienam pasirodymui. Ją pakeis Anya-Taylor Joy, kuri pastaruoju metu dažnai pasirodo populiariuose filmuose. Taip pat „Pašėlusio Makso“ visatoje debiutuos „Marvel“ žvaigždė Chrisas Hemsworthas bei taip pat iš superherojaus filmo „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) žinomas aktorius Yahya Abdul-Mateen II.

Režisierius George‘as Milleris jau kurį laiką norėjo plėsti savo sukurtą visatą po beprotiškai sėkmingo „Įtūžio Kelio“, tačiau jo norus stabdė nesutarimai teismuose su „Warner Bros“ dėl pinigų neišmokėjimo. Kadangi studija vėl finansuoja naująjį projektą, galima spręsti, kad šie kivirčai buvo išsiaiškinti. „Furiozos“ priešistorę vėl režisuos už seriją atsakingas George‘as Miller‘is, kartu su „Įtūžio Kelio“ komanda, kuri pelnė keletą Oskarų už darbą prie paskutinio šios filmų serijos filmo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles