„Šerloko Holmso“ visata prasiplės „HBO Max“ platformoje

„Šerloko Holmso“ visata prasiplės „HBO Max“ platformoje

Paskutinį kartą Guy‘aus Ritchie‘io režisuotą „Šerloką Holmsą“ (angl. Sherlock Holmes) kinuose matėme prieš 11 metų. Taip, 2011 metais pasirodė antrasis filmas apie garsųjį detektyvą iš Beikerio gatvės. Ir nuo to laiko, visi gerbėjai vis nerimo, prašė, reikalavo ir kitaip meldė trečiojo filmo. Na, kol kas to irgi nebus, tačiau „HBO Max“ turi malonių staigmenų visiems šios filmų serijos gerbėjams

Studija užsakė net du gretutinius projektus, susijusius konkrečiai su šia istorija. Dar geriau – pagrindinį Šerloko vaidmenį atlikęs Robertas Downey‘is Jaunesnysis, o jei tiksliau, jo prodiuserinė kompanija, kurioje aktorius dirba su žmona, planuoja šias dvi istorijas prodiusuoti. Ne visai tai, ko norėjome, bet irgi neblogai, taip?

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, šiedu serialai turėtų būti susiję ir paremti sero Arturo Konano Doilio detektyviniais romanais. Gali būti, kad juose bus pristatyti veikėjai, kurie filmuose nebuvo rodyti. Tiesa, kol kas nepranešama, ar žymusis Šerlokas, o tiksliau, Robertas Downey‘is Jaunesnysis, sugrįš į savo vaidmenį.

Anksčiau paskutinio taško trilogijoje nepavyko padėti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Pirmoji, tai R. Downey‘io Jaunesniojo užimtumo, mat jis vaidino Geležinį žmogų „Marvel“ visatoje. Taip pat, daug entuziazmo nesuteikė ir pats režisierius Guy‘us Ritchie‘is. Jis ne kartą yra sakęs, kad negrįš prie trečiojo filmo, kol neturės solidžios istorijos tęsiniui. Vėliau, jis buvo per daug užsiėmęs studijos „Disney“ „Aladinu“ ir savo nepriklausomo kino projektais, vienas jų buvo gerai mūsų auditorijai žinomas ir pamiltas „Džentelmenai“ (angl. Gentlemen). Dar viena priežastis buvo ir dr. Vatsoną vaidinusio Jude‘o Law užimtumas. Taigi, akivaizdu, kad kurį laiką visa pagrindinė trijulė neturėjo galimybės susibėgti į vieną vietą. Tačiau kas žino, gal du gretutiniai projektai paskatins juos vėl susibaigti ir užbaigti istorijos trilogiją?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles