Nicholas Houltas suvaidins amerikiečių autorių Džeromą Deividą Selindžerį

Nicholas Houltas suvaidins amerikiečių autorių Džeromą Deividą Selindžerį

Šiais metais puikiai pasirodęs filme „Pašėlęs Maksas: įsiūčio kelias“ (ang. „Mad Max: Fury Road“) jaunosios kartos aktorius Nicholas Houltas sutarė dėl dar vieno vaidmens. Šįkart jam teko vaidmuo biografinėje dramoje „Sukilėlis rugiuose“ (angl. „Rebel in the Rye“). Filme jam reiks suvaidinti dar visai neseniai mirusį, bet jau legendiniu autoriumi laikomą Džeromą Deividą Selindžerį.

Filmas bus kuriamas pagal Kennetho Slawenskio parašytą biografiją „Dž. D. Selindžeris: Gyvenimas“ (angl. „J D Salinger: A Life“). Filmui scenarijų iš biografijos adaptavo Danny‘is Strongas, kuris taip pat ir režisuos filmą.

Filmo pasakojimas suksis apie kūrybingiausius autoriaus metus ir tą laikotarpį, kai gimė idėja jo labiausiai žinomam kūriniui „Rugiuose prie bedugnės“ (angl. „The Catcher in the Rye“). Filme bus pateikiama istorija, kaip legendinis autorius įkopė į literatūros pasaulio viršūnę, bet galiausiai viską paliko už savęs ir atsiskyrė nuo aplinkinio pasaulio.

„Romanas „Rugiuose prie bedugnės“ yra tokia klasika, kuri vis dar daro didelę įtaką skaitytojams, jau šeštai kartai. Pasaulis ilgai žavėjosi Dž. D. Selindžeriu, kurį ir suvaidins labai didelį aktorinį talentą turintis Nicholas Houltas“, – pristatydamas projektą sakė produkcinės kompanijos „Bloom“ atstovas Alexas Waltonas.

Artimiausiu metu N. Houltą bus galima išvysti komikso ekranizacijoje, kai jis pasirodys kino studijai „20th Century Fox“ priklausančiame projekte „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“). Na, o kada pasirodys „Sukilėlis rugiuose“ dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles