„Disney“ paviešino pirmąjį „Fokus Pokus 2“ anonsą

Kino studija „Disney“, po labai ilgo laukimo ir įvairių spekuliacijų, visgi, nusprendė kurti savo kultinio filmo „Fokus Pokus“ (angl. Hocus Pocus) tęsinį ir jau pristato pirmąjį, trumpąjį filmo anonsą. Tęsinys dar šiais metais bus išleistas „Disney+“ platformoje ir tai įvyks dar prieš Heloviną.

Kadangi anonsas yra dar tik pirmasis ir trumpasis, daug apie filmą nesužinome. Tačiau, iš to, kas buvo paskelbta, tai istorija suksis apie grupelę mergaičių, kurios tiki raganomis ir šešioliktojo gimtadienio proga atlieką ritualą, prikelsiantį Sandersono seseris.

Iš esmės, bent kol kas realiai nieko ir neparodoma. Galima sakyti, kad studija šiuo anonsu bando sukelti nostalgiją į prieš 29 metus pirmą kartą uždegtą juodosios žvakės šviesą. Kaip ir buvo galima tikėtis, į tęsinį sugrįžta trys pagrindinės Sandersono seserys, o jei tiksliau – jas įkūnijančios aktorės Sarah Jessica Parker, Bette Midler ir Kathy Najimy. „Fokus Pokus 2“ vaidmenis taip pat atliks Dougas Jonesas, Whitney Peak, Lilia Buckingham, Belisa Escobedo, Samas Richardsonas, Juju Brener ir kiti. Filmas „Disney+“ platformoje pasirodys rugsėjo 30 d. Na, o dabar – žiūrime anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles