Michaelas Caine’as ir Lena Headey vaidins šiuolaikinėje „Oliverio Tvisto“ juostoje

Michaelas Caine’as ir Lena Headey vaidins šiuolaikinėje „Oliverio Tvisto“ juostoje

Michaelas Caine’as, Lena Headey ir pop žvaigždė Rita Ora vaidins filme  „Tvistas“ (angl. „Twist“), moderniuose laikuose vykstančioje Charles’o Dcikenso knygos „Oliveris Tvistas“ adaptacijoje, kuriamoje Didžiosios Britanijos kanalo „Sky“.

Pagrindinį vaidmenį filme atliks Jude’o Law sūnus Raffas Law. Šioje versijoje Oliveris yra jaunas valkata, besitrinantis šiuolaikinio Londono gatvėmis.

Jaunasis Oliveris susitinka su nusikaltėlių gauja, vedama charizmatiškos sielos Dodži, kuri berniukui pasiūlo dalyvauti neįkainojamo paveikslo plėšime, suplanuotame Fadžino (M. Caine) ir sadistiškos jo verslo partnerės Saiks. Nors Dodži ir Saiks vaidmenys iki šiol buvo atliekami vyrų, šįkart vaidmenys atitinkamai patikėtos Ritai Orai ir Lenai Headey.

Juostos filmavimo darbai prasidės jau šį rudenį. Filmą režisuoja Martinas Owenas („Anoniminiai žudikai“ (angl. „Killers Anonymous“), „Intergalaktiniai Makso Klodo nuotykiai“ (angl. „The Intergalactic Adventures of Max Cloud“)), o rašo Johnas Wrathallas („Skolininkas“ (angl. „The Liability“)).

Filmo prodiuseriai žada visiškai naują ir anksčiau nematytą Tvisto versiją. Kol kas filmo pasirodymo data kinuose ir „Sky Cinema“ platformoje neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles