Naujajam „Mulan“ skiriami ilgalaikiai perfilmavimai

Naujajam „Mulan“ skiriami ilgalaikiai perfilmavimai

Kitais metais pasirodysiantį naują „Disney“ perdirbinį „Mulan“ vėl užpuolė problemos. Nuo pat projekto paskelbimo pradžios 2015-ais metais šį filmą kamavo nesklandumai ir trikdžiai. Originaliai jis turėjo pasirodyti jau praeitais metais, tačiau buvo atidėtas ilgam laikui. Dabar „Disney“ nusprendė, kad šį filmą reikia rimtai aptvarkyti ir užsakė papildomus bei brangius perfilmavimus. Paprastai jie trunka kelias savaites, tačiau „Mulan“ perfilmavimai vyks keturis mėnesius ir užsibaigs kitų metų vasarį, kas reiškia, jog studija nėra patenkinta dabartiniu produktu. Vis dėlto, tikėtina, kad filmo išleidimo data nepasikeis ir jis vis tiek pasirodys kovo 27-ą dieną.

Pirmasis filmo anonsas pasirodė šią vasarą ir sulaukė teigiamų atsiliepimų, tačiau po bandomosios peržiūros bei trumpo segmento parodymo D23 parodoje studija gavo visiškai kitokią reakciją. Žiūrovai iškėlė keletą problemų, kurios, tikėtina, bus taisomos perfilmavimais. Pasak jų, kai kurioms kovų scenoms trūksta šlifavimo. Taip pat, animacinio filmo fanai liko nusiminę, kad jų mėgstamas veikėjas Mušu buvo pakeistas balso neturinčiu feniksu. Galiausiai, žiūrovams neigiamą įspūdį paliko faktas, kad aktoriai dainų neatliks ir muzika nebus tokia svarbi filmo dalis.

Tačiau didžiausią negatyvumo audrą socialiniuose tinkluose sukėlė Kinijos žiūrovai bei kritikai dėl istorinių ir geografinių neatitikimų. Jie atkreipė dėmesį į filmo anonse parodytą namą pavadinimu tulou, kuris ne tik nepriklauso šiaurinės Kinijos vietovei, kurioje vyksta filmo veiksmas, bet, lyginant su šalies istorija, pasirodo visu tūkstantmečiu per anksti. Tokie neatitikimai gerokai supykdė Kinijos auditoriją.

Situacijai visiškai nepadėjo pagrindinė filmo aktorė Yifei Liu, kai ji rugpjūčio mėnesį  socialiniuose tinkluose išreiškė palaikymą Kinijos vyriausybei dėl Honkonge vykstančių protestų. Šis pareiškimas buvo sutiktas su pykčiu bei agresija ir neuytukus socialiniuose tinkluose buvo raginama boikotuoti naująjį „Mulan“ filmą. Tą patį mėnesį vykusioje D23 parodoje aktorė nedalyvavo ir „Disney“ studija visiškai neeskalavo šio konflikto. Bet kokiu atveju, tai užtikrino, kad „Mulan“ premjerą lydės daug skandalų bei politinių diskusijų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles