„Naktis muziejuje“ turės kinišką perdirbinį

„Naktis muziejuje“ turės kinišką perdirbinį

Kinų kino studija „Alibaba Pictures“, kuri priklauso stambiausiam Kinijos kino teatrų tinklui, iš studijos „20th Century Fox“ įsigijo teises į filmą „Naktis muziejuje“ (angl. „Night at the Museum“). Apie nusimatantį azijietišką perdirbinį praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Kada bus pradėtas pasiruošimas būsimam filmui ir kada prasidės filmavimas, studija nepraneša. Žinoma, kad projektas kol kas randasi pačioje ankstyvoje stadijoje. Nepranešama ir kada filmo reikėtų laukti kino teatruose, tačiau sklinda gandai, kad filme gali trumpam pasirodyti Benas Stilleris.

Amerikietiška šios istorijos versija, kurią režisavo Shawnas Levy‘is, kino teatrų ekranus pasiekė 2006 metais. Filmas visame pasaulyje užsidirbo solidžius 575 milijonus dolerių. Po trijų metų atkeliavo tęsinys, kuris pasirodė kukliau, su 413 milijonais dolerių. Trečios dalies reikėjo laukti dar ilgiau. Finalinis trilogijos akordas pasirodė 2014 metais ir kainavęs 127 milijonus dolerių užsidirbo 363 mln. dolerių visame pasaulyje.

Įdomu, kad su kiekviena dalimi Kinijoje pajamos tik augo. Pirmoji dalis užsidirbo 8,3 mln. dolerių, antrajai atiteko 14,2 mln. dolerių, o jau trečioji baigė savo pasirodymą su įspūdingais 47 milijonais dolerių.

Tai jau nebe pirmas Holivudinis projektas, su kuriuo dirbs „Alibaba Pictures“. Šiais metais pasirodys du studijos „Paramount Pictures“ filmai, su kuriais dirbo ši Kinijos studija. Kalbama apie „Vėžliukų nindžių“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows“) tęsinį ir trečiąją „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek: Beyond“) dalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles