Joaquinas Pheonixas gali vaidinti Jacques‘o Audiardo vesterne

Joaquinas Pheonixas gali vaidinti Jacques‘o Audiardo vesterne

Joaquinas Phoenix‘as vaidins vesterne? Po to, kai buvo paskelbta, jog aktorius susidomėjo Jėzaus vaidmeniu Gartho Daviso režisuojamoje juostoje apie Marijos Magdalietės gyvenimą, pranešama, kad jis taip pat gali imtis vieno iš pagrindinių vaidmenų prancūzų režisieriaus Jacques‘o Audiardo naujausiame filme „Broliai Sisteriai“ (angl. „The Sisters Brothers“). Be J. Pheonixo būsimojoje juostoje vaidins Johnas C. Reilly, kurio dalyvavimas jau patvirtintas.

Pagal tokio paties pavadinimo kanadiečių rašytojo Patricko de Witt‘o romaną kuriamas filmas „Broliai Sisteriai“ pasakos apie brolius Elį ir Charlie‘į Sisterius, kurie per 1840 m. siautusią Didžiąją aukso karštinę buvo kaltinami nužudę kitą aukso ieškotoją. Dar viena „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), tik šįkart J. Audiardo stiliumi? Sužinosime dar negreit, nes juostos, kurios veiksmas vyks Oregono valstijoje, filmavimo darbai dar neprasidėjo.

Vesternas „Broliai Sisteriai“ taps pirmąja tarptautine patirtimi režisieriui J. Audiardui, kurio sukurta drama „Dypanas“ (pranc. „Dheepan“) pernai metais Kanų kino festivalyje buvo apdovanota Auksine palmės šakele ir sukėlė dideles kritikų diskusijas. Belieka sužinoti, ar J. Pheonixas patvirtins savo dalyvavimą ir paseks kolegos Leonardo di Caprio pėdomis sutikdamas išbandyti bizono kepenų dietą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles