Filmo „Betmenas prieš Supermeną“ prodiuseris prakalbo apie suaugusių filmo versijos ypatumus

Filmo „Betmenas prieš Supermeną“ prodiuseris prakalbo apie suaugusių filmo versijos ypatumus

Specialioje filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs Superman: Dawn of Justice“) versijoje su „R“ cenzu, smurto lygis beveik nesiskirs nuo to, ką žiūrovai pamatys įprastoje kino teatrams skirtoje versijoje. Apie tai duodamas interviu portalui „Entertainment Weekly“ pasakė juostos prodiuseris Charlesas Rovenas.

„Mūsų filmuose nebus daug kraujo. Reitingavimo komisija priima sprendimus ne vien dėl smurto proveržio ekrane, bet dar ir dėl jo trukmės. Mūsų įprastoje versijoje buvo kelios ilgesnės scenos, kurias reikėjo patrumpinti. Ir jeigu jos būtų dar ilgesnės, tada akivaizdu, jog filmas gautu „R“ cenzą“, – pasakė prodiuseris.

Specialus filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ Blu-Ray leidimas bus išleistas su „R“ cenzu. Ši filmo versija turi pasirodyti prekyboje jau rudenį. Tačiau apie kokias scenas kalba kino kūrėjai, nežinoma.

Tai ne pirmas kartas, kai Zacko Snyderio filmai sulaukia ypatingų filmo versijų. Tas buvo su jo pirmuoju pilno metro filmu „Numirėlių aušra“ (angl. „Dawn of the Dead“) ir su tamsiu superherojų filmu „Stebėtojų lyga“ (angl. „Watchmen“). Pastarasis sulaukė net keturių skirtingų versijų, kurių ilgiausios trukmė siekė 3 valandas ir 35 minutes.

Žinoma tik tiek, jog specialioje versijoje gali būti pristatytos kelios iškirptos scenos, susijusios ir su „Teisingumo lyga“. Tačiau tai kol kas gandai, apie kuriuose studija „Warner Bros.“ nutyli. Viskas paaiškės kovo 25 dieną, kada filmas atkeliaus į viso pasaulio kino ekranus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles