Siurprizas: „Greitų ir įsiutusių“ serija sulauks dar dviejų tęsinių

Siurprizas: „Greitų ir įsiutusių“ serija sulauks dar dviejų tęsinių

Suteikdami džiaugsmo minioms žmonių, džiugiai aiškinančių, kad „Greiti ir įsiutę“ jau seniai yra visiems nusibodęs serialas (su kiekviena dalimi vis tiek sugebantis uždirbti vis daugiau pinigų), „Universal“ studija ir Vinas Dieselis paskelbė, kad serija turės dar daugiau tęsinių.

Pasak oficialaus spaudos pranešimo, „Greiti ir įsiutę“ turės devintąją bei dešimtąją dalis. Devintasis filmas pasirodys 2019 metų balandžio 19-ąją, dešimtasis – 2021 metų balandžio 2-ąją. Todėl jeigu tikitės, kad artimiausiu metu Holivudas nuspręs imtis originalių idėjų ir nebekurti įvairių tęsinių, teks palaukti dar bent penkerius metus.

Tokia žinia tikrai nėra netikėta, kadangi apie serijos ateitį V. Dieselis kalbėjo ne kartą. Pernai pasirodęs septintasis „Greitų ir įsiutusių“ filmas visame pasaulyje surinko daugiau nei pusantro milijardo dolerių ir šiuo metu yra šeštasis pagal pelningumą visų laikų filmas. Net jeigu daugelis bandė jį sumenkinti dėl to, kad filmas savo reklaminei kampanijai savotiškai pasitelkė vieno pagrindinių serijos aktorių Paulo Walkerio žūtį, niekas negalėjo paneigti, kad tai buvo vienos smagiausių pora valandų kine šiais metais.

Tuo tarpu aštuntoji „Greitų ir įsiutusių“ dalis filmavimą turėtų pradėti jau šią vasarą. Šiuo metu V. Dieselis filmuojasi „Trigubo X“ (angl. „xXx“) tęsinyje ir iškart po jo turėtų grįžti prie savo žymiosios serijos.

Filmas „Greiti ir įsiutę 8“, savo veiksmą perkelsiantis į Niujorką, pasirodys 2017 m. balandžio 14 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles